loading...
مجله تفریحی سان تو فان
omid بازدید : 216 دوشنبه 18 خرداد 1394 نظرات (0)

فال روزانه سه شنبه 19 خرداد 1394

متولدین فروردین

فال روزانه سه شنبه 19 خرداد 1394

شما اکنون در نقطه عاطفی حساسی قرار دارید و شاید حس کنید که مخالفت شدیدی با شما می شود بدون آنکه دلیل مشخصی داشته باشد. اطرافتان چهره های کله شق و لجوجی قرار دارند و باید بدانید که هرچه دیدگاه شما سخت گیرانه تر باشد، یافتن راه حل برایتان سخت تر می شود. سازش مهمترین عنصر روز است. اگر می خواستید از فرصتی که برایتان پیش آمده بهره ببرید و به حیات عشقی خود پیشرفتی بدهید، از اینکه این فرصت به این زودی ها پیش نمی آید ناامید می شوید. ولی این بدان معنا نیست که هیچ اتفاقی نمی افتد. شاید همه چیز در ظاهر ساکت باشد، ولی بعضی چیزها در سطح عمیق تری به تدریج اتفاق می افتند. شانس و اقبال شما دائماً در حال نوسان است. شما از این که روی زمینه ناپایداری هستید نگران و عصبانی هستید. بدانید که شما کنترلی بیش از آنچه فکرش را بکنید بر شرایط دارید. همه چیز کف دست شماست. شروع جدیدی در انتظارتان است.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه سه شنبه 19 خرداد 1394

امروز سعی کنید زیاد قهرمان بازی درنیاورید. بهتر و عاقلانه تر است که لحن صحبت تان جدی تر باشد. شاید بعضی کلمات را بی محابا ادا کنید، ولی اطرافیان شما این کلمات و حرف هایتان را به دل بگیرند. سعی کنید منظورتان را با کلمات درستی بیان کنید. توجه شما به مد و فرهنگ محبوب با نیرویی تعارض می یابد که باعث می شود بر ارزش های معنوی عمیق تری تمرکز کنید. امروز کمی تنش بین شما و عشقتان بوجود می آید. شما توانسته اید در مورد آینده به توافق برسید، ولی در طول امروز کشف می کنید که شما در مورد روش دست یافتن به هدفتان همان ایده و نظر قدیمی را ندارید. شاید بهتر باشد برای نتیجه نهایی، تعریف مجددی داشته باشید. هرچه اطلاعات بیشتری به سمت شما می آید، شما بیشتر در مورد مسیر پیش رویتان گیج می شوید. نترسید و مشورت بخواهید. از افراد بزرگتر و باتجربه تر از خودتان راهنمایی بگیرید.

 

متولدین خرداد

فال روزانه سه شنبه 19 خرداد 1394

شما امروز حساسیت و دقت لازم برای درک شرایط موجود را دارید. عواطف و احساسات قوی با ایده ها و نظرات شما تعارض می یابند. بین منطق و دل شما جنگی در جریان است. در این روز شما طرف دلتان را می گیرید. بدانید که این میدان پرحرارتی است و نیروهای اطراف شما به شدت لجوجانه و سرسختانه هستند. امروز به جزئیات کوچک در مورد رابطه خود اهمیت ندهید، بلکه باید به مسائل چالش برانگیزتر، بزرگتر و هیجان انگیزتری دقت کنید. شما باید مشخص کنید که با هم می خواهید به کجا برسید، ولی ناامید نشوید و فکرهای ناراحت کننده را کنار بگذارید. اگر صبر داشته باشید، همه چیز درست می شود. شما برای خودتان وضعیتی درست کرده اید که حس می کنید در آن راحت نیستید. جایی در این مسیر، شما ارتباط خود را با خود واقعی تان و هدف اصلی تان از دست داده اید. در این موقعیت دشوار نمانید. زمان حرکت رو به جلو رسیده است.

 

متولدین تیر

فال روزانه سه شنبه 19 خرداد 1394

دنیای فانتزی که شما برای خودتان ساخته اید فقط برای سرگرمی است. افرادی که در آن وجود دارند، زمان خوبی را می گذرانند. حضور شما در بین آنها شادی بخش است. ولی امروز این دنیا با واقعیت های تلخی که به شکل اطلاعات الکترونیک دریافت می شوند از هم می پاشد. این نیرو قدرتمند است، پس باید آماده باشید و در موضع خود بمانید. انرژی امروز نشان می دهد که کسی که فکر می کردید رابطه خاصی با او برقرار کرده اید، یا حداقل درک عمیقی از او داشته اید، دقیقاً همان فردی نیست که فکر می کردید. اگر شما گرایشات رمانتیکی به او داشته اید، پس حالا فرصت دارید که ببینید آیا ادامه این رابطه درست است یا خیر. امروز حتی اگر سر کار نباشید، مسائل کاری در ذهنتان هستند. مهمترین افکار شما مربوط به تخریب هستند. زمان آن رسیده که بگذارید شرایط کنونی فرو بپاشد تا شرایطی بهتر از قبل بسازید.

 

متولدین مرداد

فال روزانه سه شنبه 19 خرداد 1394

امروز با اطلاعاتی که از همه طرف به سمت شما می آیند و احساساتی که از همه سو به دلتان جاری می شوند، ثبات فکری سخت می شود. سعی کنید مسائل را جدی نگیرید. این کلید پایداری در این زمان است. با اشتیاق روزتان را آغاز کنید و کارهای پژوهشی که باید انجام شوند را تمام کنید. اطلاعات مهمی از منابع غیرمنتظره دریافت می کنید. اگر شما برنامه های بزرگی برای یک قرار یا مهمانی داشتید، پس باید آنها را تغییر دهید. امروز یکی دو مانع سر راهتان است و شما نمی توانید ورود بزرگی که در نظر داشتید را انجام دهید. بهتر است که شما و عشقتان از قرار ساده تری لذت ببرید و فقط با هم بیرون بروید و شام بخورید. شما بر سر دوراهی تصمیم گیری هستید. در حال حاضر تفکر شما بحرانی شده است. می توانید دست اندازهای مسیر را ببینید. زمان خوبی برای سبک سنگین کردن شرایط و نقاط ضعف و قوت تصمیم تان است. زیرا تفکر شما روشن و شفاف شده است.

 

متولدین شهریور

فال روزانه سه شنبه 19 خرداد 1394

امروز دو گروه قدرتمند به شما فشار می آورند. از آنجائیکه شما مهربان هستید و سیاست دارید، هدفی عالی برای خودتان می سازید. شما می خواهید جانب واقعیت های تلخ ارائه شده به خودتان را بگیرید، حتی با آنکه قدرت عاطفی عمیقی این جریان را به جوش و حرارت می آورد. همه چیز در نگاه اول آنطور که به نظر می آید نیست. امروز در مورد رابطه کنونی خود، حس می کنید که تنش و ناراحتی وجود دارد. این شامل برنامه ها و نقشه ها برای آینده و باورهایی که درباره همدیگر و درباره رابطه خود دارید می شود. شاید شما واقع گرا نیستید و در یکی دو مسئله زیادی جاه طلبید. این شرایط را درست کنید. سرعت خود را کم کنید و در افکار و اعمال خود زیاده روی نکنید. باید کار خود را با استراحت همراه کنید. روز خوبی برای شماست، پس به خودتان استراحتی که لایقش هستید بدهید. استراحت کنید و خوش بگذرانید. کارهایتان را برای بعد بگذارید.

 

متولدین مهر

فال روزانه سه شنبه 19 خرداد 1394

امروز شما حس می کنید موجی از انرژی قوی وجود دارد که غرور و اعتماد به نفس شما را تقویت می کند. از این نیروها با بیشترین توانایی خود استفاده کنید. بدان نیاز خواهید داشت. نیروی قوی و واقعیت-محوری در جریان است که با اهداف شما در تضاد است و شما آن را نیز سرسخت و شدید می دانید. فانتزی های خود را کنار بگذارید و حقیقت را فاش کنید. امروز موجی از نارضایتی وجود دارد. اگر در رابطه ای دائمی هستید، شاید در مورد حس هر دوی شما در مورد موقعیت خاصی مخالفت و عدم توافق وجود داشته باشد. مشکل اینجاست که شما انرژی و منابع بیشتری دارید. باید نگاه عمیق و دقیقی به مسائل بیندازید و روی آنها تمرکز کنید. ذهن مردد شما نمی گذارد که در محل کارتان خوب و مؤثر کار کنید. همینطور که تلاش می کنید قدم بعدی خود را مشخص کنید، انرژی شما هدر می رود. فردی سعی می کنید گزینه ها و چاره های شما را دستکاری کند. مطمئن شوید که در تله او نمی افتید. قوی باشید.

 

متولدین آبان

فال روزانه سه شنبه 19 خرداد 1394

امروز تاکتیک خوبی باعث می شود که ترس های شما تبدیل به انگیزه ای برای اعمال مثبت شوند. شما انرژی زیادی در اختیار دارید. آن را هدر ندهید. بدانید که این یکی از آن موقعیت هایی است که نظر کوچک یا دشنامی باعث می شود که یک سری واکنش اشتباه و نامناسب دریافت کنید. امروز مردم از لحاظ عاطفی تحت فشارند، پس مراقب باشید که پا روی دمشان نگذارید. انرژی امروز مانند کاتالیزوری برای بحث عمیقی بین شما و عشقتان است. اگر شما از مسئله خاصی در مورد باورهایتان فرار می کردید، امروز باید صحبتی در مورد آنها داشته باشید و یک بار برای همیشه همه چیز را روشن کنید. این مشکل مدتی است که مشکلات دیگری درست کرده و بهتر است همین حالا به آنها بپردازید. شما همین حالا از کوهی که در مقابلتان است حس واضحی کسب می کنید. صحبت با یک دوست یا با عشقتان باعث می شود که واقعیت ماجرا را درک کنید. به این فرد گوش کنید و مطمئن شوید که قبل از هر اقدامی موقعیت را درک کرده اید.

 

متولدین آذر

فال روزانه سه شنبه 19 خرداد 1394

احتمالاً امروز شما با گزارش های متناقضی روبرو می شوید. اطلاعات شما با احساسات همراه است، پس مواظب باشید که چه انتخابی انجام می دهید. شاید در تله ای بیفتید که انتظارش را ندارید. به هشدارهای درونی خود دقت کنید. امروز روز خوبی برای کار کردن با عشق است. کارهای پژوهشی لازم را انجام دهید. اگر توصیه و پندی وجود داشته باشد که همین حالا باید بدان دقت کنید، آن پند این است: “وعده سر خرمن ندهید.” شما توجه فرد خاصی را جلب می کنید و در این کار زیاده روی می کنید. در واقع فقط باید خودتان باشید و این کاملاً رضایتبخش و کافی خواهد بود. امروز گیر کردن در موقعیتی که با آن راحت هستید آسان می شود. شما احساس پایداری و ثبات می کنید. قلمرو اطرافتان آشناست و شما احساس امنیت می کنید. مشکل پیش روی شما خمودی و رکود است. زمان آن رسیده که بعضی چیزها را به مرحله بعد ببرید.

 

متولدین دی

فال روزانه سه شنبه 19 خرداد 1394

امروز شما شیفته وعده های فانتزی می شوید که قول پاداش های عالی به شما می دهند. مراقب هیاهو ها باشید. شاید صحبت های زیادی حول یک موضوع شود که مبتنی بر حقایق نباشد. اگر دیدید که نظرات مردم با احساسات شدید آنها همراه است تعجب نکنید. یادتان نرود که رئیس کیست. انرژی امروز شما را تشویق می کند که مسئولیت بیشتری بپذیرید و کاری انجام دهید که در مورد حیات عشقی شما کمی احمقانه به نظر می رسد. اگر از اینکه احمق جلوه کنید نمی ترسید، اشکالی ندارد. اگر دوست دارید نزاکت خود را حفظ کنید، به هیجان های آنی اهمیت ندهید. قبل از هر چیزی خوب فکر کنید. در غیر این صورت، مدتی طول می کشد تا اعتبار و وجهه خود را بدست آورید. شما عاشقید. دوست دارید دوست داشته شوید و دوست دارید حرف دلتان را گوش کنید. فقط حواستان باشد که این خواسته عارضه جانبی روی شغلتان نداشته باشد. زمانی را صرف ارزیابی موقعیت و برنامه های خود کنید.

 

متولدین بهمن

فال روزانه سه شنبه 19 خرداد 1394

امروز وقتی بحث وجهه ای می شود که از خود نشان می دهید، خیلی بیشتر از همیشه عاطفی و احساساتی می شوید. مراقب باشید که کجا قدم می گذارید. کار شماست که از پشت آرایش و لباس طرف شخصیت واقعی او را بشناسید. فقط نباید گول افرادی که پشت نقابی در جامعه ظاهر می شوند را بخورید. هر کاری می کنید، سعی نکنید طرف مقابل را گول بزنید که فرد دیگری هستید. شما در حال حاضر می خواهید اقدامی بکنید و چیزهای برای او تعریف کنید که فقط کمی با واقعیت فاصله دارند و وانمود کنید تجربیاتی داشته اید که دیگران نداشته اند. اگر می خواهید او را تحت تأثیر قرار دهید، باید خودتان باشید و طبیعی رفتار کنید. با آنکه امروز همه چیز آرام به نظر می رسد، ولی شما انرژی فراوانی در درونتان دارید. شما مخزنی پر از نیرو در درونتان دارید. دیگران این را نمی بینند. باید اکنون شروع به استراتژی سازی کنید.

 

متولدین اسفند

فال روزانه سه شنبه 19 خرداد 1394

اگر بعضی از فانتزی ها و رویاهای شما به دلیل نیروی قوی به آزمون گذاشته شدند تعجب نکنید. امروز مردم خیلی پرشور و اشتیاق هستند و اکثر آنها تحت تأثیر برنامه ها و نقشه های غیر واقعی قرار نمی گیرند. باید رویکرد طبیعی و عادی خود را بکار بگیرید و جلوتر از نقشه هایتان باشید. رویکرد بهتر آن است که اول خوب فکر کنید و بیشتر استراتژیک عمل کنید. امروز فرصت دارید که یک منبع جسارت بیابید. تنها مشکل این است که شما در این کار زیاده روی می کنید. شما با کسی مکاتبه می کنید که هنوز فرصت داشتن شناخت بهتر از او را نداشته اید. ولی خیلی دوست دارید او را از نزدیک بشناسید و احساس خود را به او بگویید. شجاع باشید. اکنون زمان دگرگونی شماست. معمولاً برایتان سخت است که ثابت قدم باشید ولی امروز این کلید موفقیت شماست. شخصیت شما اینطور است که برنامه ریزی و دقت را دوست دارید. شما برای تغییر کنونی به این چیزها نیاز دارید.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 2134
 • کل نظرات : 353
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 119
 • آی پی امروز : 17
 • آی پی دیروز : 101
 • بازدید امروز : 109
 • باردید دیروز : 550
 • گوگل امروز : 3
 • گوگل دیروز : 21
 • بازدید هفته : 2,039
 • بازدید ماه : 4,770
 • بازدید سال : 419,011
 • بازدید کلی : 2,829,683