loading...
مجله تفریحی سان تو فان
omid بازدید : 136 جمعه 26 تیر 1394 نظرات (0)

متولدین فروردین

فال روزانه شنبه 27 تیر 1394

امروز حس و حال اجتماعی شدن را ندارید حتی با آنکه می خواهید با دوستانتان بیرون بروید. امروز صبر شما کم می شود و از اتفاقاتی که معمولاً شما را اذیت نمی کرد ناراحت می شوید. امروز روز خوبی برای فعالیت های گروهی یا مهمانی ها نیست. بهتر است که ورزش خوبی انجام دهید و سپس استراحت کنید. بدین ترتیب احساس بهتری خواهید داشت. رمانس و عشق امروز شدت می یابد. اگر سر قرار می روید تا با فردی آشنا شوید، همه چیز خیلی سریع پیش می رود و شما فوراً حس می کنید که چیز خاصی بین شما دو نفر وجود دارد. فقط مواظب باشید که زیاده روی نکنید. امروز سرمایه گذاری مهمی انجام دهید. بجای کار کردن و ریختن پول به جیب دیگران، زمان آن است که قدم هایی برای پول ریختن به جیب خودتان پیدا کنید. شما توانایی موفق شدن بدین ترتیب را دارید.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه شنبه 27 تیر 1394

امروز شما ناراحت و گرفته هستید. زمانی می رسد که شما در مرکز توجه قرار می گیرید. ولی در کل امروز عصبی هستید. وقتی همه به شما نگاه می کنند و از شما می خواهند که چیزی بگویید، معطل نکنید و حرفتان را مختصر و مفید بزنید. به کتابخانه بروید و در مورد موضوعاتی که موردعلاقه شماست مطالعه کنید. این استرس شما را کم می کند. امروز حس اشتیاق و اراده شما بالا می رود و می توانید پیام خود را به فردی که به شدت مجذوبش شده اید برسانید. اگر در مناسبتی اجتماعی شرکت می کنید، باید لباس خوبی بپوشید. رنگ های مشکی و طلایی و کمی قرمز برای این مناسبت مناسبند. بدین ترتیب کسی نمی تواند در مقابل شما مقاومت کند. پل ارتباطی بین شما و فرد دیگری امروز فرومی پاشد. مراقب باشید که صبر خود را در مورد این فرد از دست ندهید و سریع او را از صفحه زندگی تان پاک نکنید. بجای آن، توجه بیشتری به جنبه های دیگر قضیه کنید.

 

متولدین خرداد

فال روزانه شنبه 27 تیر 1394

امروز می خواهید که با افکار خود تنها باشید. استراحت کردن و مطالعه یک کتاب خوب می تواند در رأس برنامه های شما باشد. دوست ندارید کسی در کارهایتان مداخله کند. شما قطعاً با ایده های خلاقانه خود در تماس هستید. زمانی عالی برای تعطیلات، رمانس، گریزهای اجتماعی، ورزش و بازی با کودکان است. در اواخر روز شاید مشکلی در وسایل الکترونیک رخ دهد. اینکه چطور می توانید جلو بروید و آماده جنگ شوید، و کسی که قلبتان را تصاحب کرده است بدست آورید، خودتان را هم متعجب می کند. شما امروز قدرتی بیش از آنکه فکر می کنید در بازویتان دارید. شما مسحور و اسیر شده اید و هر کاری بتوانید می کنید تا قرار اول را بگیرید. از استعدادهای خلاقانه خود استفاده کنید و برای اجرا و پیاده سازی آنها اهل عمل باشید. رویکرد تخیلی می تواند مفید باشد، ولی اگر استطاعت نشان دادن ایده های خود به نحوی ملموس را نداشته باشید، کاربردی ندارد.

 

متولدین تیر

فال روزانه شنبه 27 تیر 1394

شما قاعدتاً روی دوستی ها و شراکت ها متمرکز هستید. به همین دلیل اساساً خونگرم و زودجوش هستید. با حساب بانکی خود دوست شوید زیرا امشب مسئله ای در مورد اموال مشترک، بدهی یا پول دیگران شما را غافلگیر می کند. چشم هایتان را باز نگه دارید. امروز عشق از همه سو شما را در بر می گیرد. به ندرت چنین احساس عمیقی داشته اید و اصولاً شما انسان عاشقی هستید. کلمات وسواس و تعصب که به ذهن می رسند، شما را یاد فرد خاصی می اندازند. از این فرصت برای نشان دادن احساس خود به او استفاده کنید ولی او را نترسانید. تمرکز اصلی شما امروز باید متعادل کردن فانتزی و واقعیت باشد. هر دوی اینها مزایای خودشان را دارند، پس دیگری را به دیگری نفروشید. اگر بتوانید راهی برای ترکیب این دو در یک پروژه پیدا کنید، موفقیت از آن شما می شود.

 

متولدین مرداد

فال روزانه شنبه 27 تیر 1394

امروز چشمتان به پول و اموالتان باشد زیرا امشب اتفاق غیرمنتظره ای ممکن است بیفتد. شاید پول پیدا کنید یا پول گم کنید. چیزی که متعلق به شماست شاید گم شود یا بشکند. چشمتان را باز نگه دارید. اخیراً متوجه شده اید که هرچقدر تلاش می کنید و احساسات خود را در درون می ریزید، ولی همیشه هم آنقدر که باید در این کار خوب نیستید. وقتی هر سلول از بدن شما می خواهد عشق شما را فریاد بزند، در ساکت ماندن موفق نمی شوید. سعی کنید روی چیزهایی که می دانید متمرکز باشید تا اینکه سعی کنید به حوزه هایی نفوذ کنید که چیزی از آنها نمی دانید. بهتر است امروز کارتان را به افراد بسپارید که در این چیزها مؤثرتر هستند، نه اینکه خودتان از اول شروع به اختراع چرخ کنید.

 

متولدین شهریور

فال روزانه شنبه 27 تیر 1394

با آنکه معمولاً انسانی اجتماعی هستید و از معاشرت و صحبت با دیگران لذت می برید ولی امروز ترجیح می دهید تنها باشید. نگرانی شغلی دارید و احتمالاً به استراحت نیاز دارید. از پیاده روی کردن و کاهش استرس و تنش درونی لذت می برید. شما اغلب جنبه عاشقانه خود را زیر چیزهای دیگر پنهان می کنید. ولی چیزی در درونتان سربر می دارد و درک می کنید که چه احساسی به یک فرد دارید. شما چاره ای جز روبرو شدن با واقعیت ندارید که این خبر خوبی است. در کل الان بهترین وقت سال برای شما نیست و این موضوع در کار شما منعکس می شود. به یاد داشته باشید که این مشکل امروز آسانتر می شود اگر با فردی که به او اعتماد دارید صریح حرف بزنید. صحبت کردن در مورد ترس هایتان، روبرو شدن با آنها را آسانتر می کند.

 

متولدین مهر

فال روزانه شنبه 27 تیر 1394

شما معمولاً تنهایی را دوست دارید ولی امروز گوشه گیر شده اید. دوستان شما ممکن است شما را به بیرون دعوت کنند، ولی حوصله قبول کردن دعوت آنها را ندارید. کمی ناراحت می شوید. روز بسیار خوبی برای انجام کارهای خودتان است. تمرکز شما خوب است و فعالیت جسمانی تنش شما را کاهش می دهد. امروز کمی به جذابیت خود اضافه کنید – نه اینکه به جذابیت بیشتری نیاز داشته باشید، زیرا افراد شما را بسیار جذاب می یابند. اگر کسی هست که می خواهید دلش را بدست بیاورید، لازم نیست تلاش زیادی بکنید تا آنچه می خواهید بدست آورید. کافی است روبروی او ظاهر شوید و لبخند بزنید. امروز حرف های کسی برایتان سخت می آید و اولین واکنش شما شاید این باشد که مسیر عوض کنید. درک کنید که این فرد سعی دارد کمک کند، نه اینکه عصبانی تان کند. با او همکاری کنید، فکر نکنید او دشمن شماست.

 

متولدین آبان

فال روزانه شنبه 27 تیر 1394

امروز همه کارها روی غلتک است و شاید افزایش حقوق یا تحسین از همکاران بگیرید. روابط با شرکا و دوستان نزدیک هم چیز دیگری است. شاید خوب باشد شاید بد. امشب چیزی غیرعادی و غیرمنتظره اتفاق می افتد. امروز باید حرکت های بزرگی انجام دهید، نه بدین دلیل که تصمیم گرفته اید این کاری است که باید انجام دهید، ولی بیشتر بدین دلیل که کار دیگری ندارید انجام دهید. در مورد فرد خاصی احساسی قوی دارید که باید شجاعت خودتان را در گفتن احساستان به او نشان دهید؛ حالا دیگر اقدامی نکردن غیرممکن است. اخیراً شما بازسازی های زیادی در کارتان انجام داده اید و این چیز خیلی خوبی است. گاهی شاید دردناک باشد، ولی رویهم رفته بهتر از هیچ است. شما چیزهای قدیمی را پاره می کنید. حالا باید چیزهای جدیدی بسازید.

 

متولدین آذر

فال روزانه شنبه 27 تیر 1394

تماس های تلفنی اسرارآمیزی دریافت می کنید. ممکن است شماره شما را اشتباهی بگیرند یا کسی تلفن را به رویتان قطع کند. دیگران امروز کم حرف شده اند و شما مشغله زیادی دارید. از همیشه عصبی تر شده اید و بهتر است بروید پیاده روی یا ورزش کنید. امروز شما حس خوبی دارید. دلیلش را نمی دانید. فقط احساس خوبی دارید و همین برایتان کافی است. وقت محبوب شماست و از صحبت با دیگران لذت می برید. ولی در پایان روز کمی بیقرار می شوید. می خواهید امشب کار متفاوتی انجام دهید. اگر می خواهید مسائل بین شما و عشقتان تغییر کند، شاید بهتر باشد که از انرژی امروز برای انجام کار مثبتی استفاده کنید. شاید متوجه شوید که بسیار عاشق هستید، پس بجای تلف کردن انرژی و وقت، چرا قدم جلو نگذارید و مسائل مهم را حل نکنید. شما توانایی آرام کردن موقعیت دشواری را دارید. دیگران مشغول بحث های داغی هستند و شما دیدگاه خوبی دارید و می توانید هر دو روی سکه را ببینید. نترسید و وارد بحث شوید. دیگران از این کار شما خوشحال خواهند شد.

 

متولدین دی

فال روزانه شنبه 27 تیر 1394

پریشانی و گیجی در مورد مسائل پولی امروز برایتان پیش می آید. باید سوابق را چک کنید و معاملات قبلی را روشن کنید. نگران نباشید. حقایق روشن می شوند. رویاهای جالبی می بینید که باید آنها را یادداشت کنید تا یادتان نرود. بعداً که آنها را به یاد آوردید چیزهای زیادی در مورد موقعیت فعلی خود درمی یابید. اینها برای پروژه های آینده الهامبخش هستند. شما برای سازگاری با اثرات جدیدی که وارد رابطه شما می شوند، چاره ای جز تغییر ندارید. یک چاره هست، اینکه سعی کنید همه چیز را آنطور که بود نگه دارید که البته این مقدور نیست. یک فاز تمام می شود و فاز جدیدی شروع می شود. روحیه پیشگامانه خود را با دانایی مسن تر ها ترکیب کنید و موفقیت بزرگ را در آغوش بگیرید. داشتن گفتگوی مداوم و صادقانه با مردم و افراد دور و برتان کلید حمایت شما است. شما در موقعیتی عالی برای پیشی گرفتن هستید.

 

متولدین بهمن

فال روزانه شنبه 27 تیر 1394

امروز یکی از نزدیکان شما پرمشغله تر از همیشه به نظر می رسد و شاید ارتباط برقرار کردن با او کمی برایتان سخت شود. این مسئله را زیاد شخصی نکنید. این زیاد به شما ارتباط ندارد. این فرد مشکلات خودش را دارد که نمی خواهد آنها را با شما در میان بگذارد. امروز کمی احساس تنش می کنید و جایی برای نگرانی نیست. به باشگاه بدنسازی بروید. شما امروز انگیزه دست یافتن به تجربیات جدیدی در مورد رابطه خود را دارید. اگر اخیراً مسائل دشواری را پست سر گذاشته اید، نمی خواهید در چیزهای دیگر عجله کنید و قطعاً نمی خواهید درگیر رابطه دیگری شوید. دوستی جدیدی شما را وسوسه می کند که بررسی کنید و ببینید که در گذشته کجا اشتباه کرده بودید. ارتباطات خود را بجای پراکنده کردن متمرکز کنید. به خودتان لطفی بکنید و بجای وقت تلف کردن و گرفتن وقت اشخاص دیگر با صحبت درباره موضوعاتی که هیچ ربطی به قضیه اصلی ندارند، به هسته قضیه پی ببرید.

 

متولدین اسفند

فال روزانه شنبه 27 تیر 1394

امروز کمی احساس تنش می کنید و احتمالاً دلیلش را نمی دانید. به نظر ما دلیلش انرژی امروز کائنات است. شاید هر اظهار نظری به شما بر بخورد و آزردگی های ناخواسته پیش آید. روابط با دیگران امروز کمی محدود می شود و دوست دارید در مورد احساس خود با کسی حرف بزنید. سعی کنید با پیاده روی کردن این تنش را کاهش دهید یا به باشگاه بروید و ورزش کنید. یک فاز از رابطه فعلی شما در حال تمام شدن است و این روند مثبتی است. پس باید پیوند بین خود خود را با تعهد بیشتر به هم محکمتر کنید. دوست دارید برای این تصمیم جشن بگیرید. تاکتیک جسورانه و تا حدودی بی پروای شما در پروژه امروز نتیجه معکوس می دهد. شما نتایج رویکرد ناکامل خود را می بینید. با زمان گذاشتن و روبرو شدن با واقعیت تلخ این قضیه را جبران کنید.

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 2134
 • کل نظرات : 353
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 118
 • آی پی امروز : 50
 • آی پی دیروز : 564
 • بازدید امروز : 300
 • باردید دیروز : 1,768
 • گوگل امروز : 7
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 12,153
 • بازدید ماه : 2,068
 • بازدید سال : 416,309
 • بازدید کلی : 2,826,981