loading...
مجله تفریحی سان تو فان
omid بازدید : 113 جمعه 05 تیر 1394 نظرات (0)

متولدین فروردین

فال روزانه شنبه 6 تیر 1394

جنبه درونی شما امروز همراستا با جنبه عقلانی شماست. به احساسات و ندای دلتان گوش دهید. رویکرد و روش درست و منطقی را در پیش بگیرید. فکر شما در ابرها سیر می کند. ذهنتان را باز کنید و درست فکر کنید. از فانتزی ها فرار کنید. امروز روز آنها نیست. امروز شما احساساتی تر از همیشه شده اید. کاملاً آگاه هستید که نسبت به فرد خاصی حس ویژه ای دارید و سعی کرده اید به این قضیه منطقی نگاه کنید، ولی در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد. بهتر است این را بپذیرید و بگذارید او از دل شما باخبر شود. امروز در مسیر اهداف کاری تان کند شده اید. شما در مسیر تعلیق قرار گرفته اید. هرچه بیشتر تلاش می کنید، بیشتر درگیر موقعیتی می شوید که در آن راحت نیستید. صبور باشید. این را هم تحمل کنید. زمان شما هم می رسد.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه شنبه 6 تیر 1394

امروز سرعتتان را کم کنید. امروز روز عقب نشستن و مشاهده و تعمق است. ذهنتان امروز به صدها مسیر مختلف می رود و شما مطمئن نیستید که کدام مسیر را انتخاب کنید. سعی کنید زمزمه های درونی تان را خاموش کنید. نیروهای مثبت و دوست داشتنی اطرافتان را بپذیرید. سعی کنید با مطرح کردن مسائل نامربوط و غیبت های ناراحت کننده، جریان مثبت را بهم نزنید. برای جوانه زدن و رشد دانه، آب لازم است و شما هم برای آنکه روابط تان شکوفه بزند و توسعه یابد به عشق نیاز دارید. انرژی امروز شما را تشویق می کند که احساسات عمیق خود را با فرد خاصی در میان بگذارید و پیوند بین خود را عمیق کنید. این کار لازم و حیاتی است پس آن را فراموش نکنید. کسی با نیرویی بسیار قوی کنترل اوضاع را بدست گرفته است و سعی می کند در هر جنبه از کار شما، تصمیمات را خودش بگیرد. آنچه برای او خوب است لزوماً برای شما خوب نیست. به او اجازه این کار را ندهید.

 

متولدین خرداد

فال روزانه شنبه 6 تیر 1394

امروز غرایز و احساسات درونی شما قوی شده اند. روزی عالی برای اظهار نظراتتان است. احتمالاً قبلاً عقب می نشستید و فقط تماشا می کردید و اطلاعات جمع آوری می کردید. اکنون زمان آن است که از سایه به در آیید و بگذارید نظرات و عقاید شما هم شنیده شوند. نگذارید دیگران شما را هدایت و کنترل کنند. برای خودتان موضعی داشته باشید. فضای امروز برای رمانس عالی است. صمیمیت و مهربانی و درک خاصی در فضا هست که امکان پیشرفت را برای انواع روابط به خصوص روابط عشقی مهیا می کند. اگر به شخص خاصی احساس تعهد عمیقی می کنید، باید انتظار داشته باشید که این پیوند بعد از وقایعی که امروز رخ می دهند قویتر شود. این موقعیت خوبی برای جشن گرفتن است. شما هر روز شانس شروع جدید را دارید. دیدگاه مثبت و تازه از سوی شما موجب ترمیم موقعیت های دشوار و مشکلات می شود. تغییرات کوچک از درون در نهایت به تغییر بیرونی منجر می شود.

 

متولدین تیر

فال روزانه شنبه 6 تیر 1394

امروز لزوماً همه چیز خوب پیش نمی رود. پتانسیل تعارض و برخورد وجود دارد. شاید در مه این شرایط گم شوید. قطب نمایتان را در دست داشته باشید تا خیالتان راحت باشد. بدانید که روزهای بهتری پیش رو دارید و باید در مورد هر مشکلی با دیدگاه خاصی رسیدگی کنید. بیشتر از خودتان به دیگران فکر کنید. حساس باشید. اگر برای اولین بار سر قرار می روید، موقعیت بسیار رمانتیکی خواهید داشت که تا مدتها آن را فراموش نخواهید کرد. شاید صحبت های شما زیاد هم درخشان نباشند، ولی جریان احساسات بین شما بیشتر از کلمات اثر خواهد کرد. امروز در مورد کار هم بینش های مهمی خواهید داشت. این بینش به شما امکان حل موقعیت فعلی را می دهد. روش های جدیدی برای حل مشکل بیابید. اگر الان از پس آن برنمی آیید، پس در کارتان پیشرفتی نخواهید کرد.

 

متولدین مرداد

فال روزانه شنبه 6 تیر 1394

امروز روز تفکر و تعمق است. توجه به جزئیات مهم می شود. ولی سعی کنید این تبدیل به اولویت اصلی شما نشود. به موقعیت هایی که نیاز به تجزیه و تحلیل دارند دقت کنید و جزئیات را چک کنید. امروز روزی عالی برای حل چنین موقعیت هایی است. مراقب هر چیزی که نیاز به دید وسیعتری دارد باشید. امروز می دانید که فرد خاصی چه حسی نسبت به شما دارد و جسارت این را می یابد که حس خود را به شما بگوید. این بسیار دلگرم کننده است و شما تابحال متوجه نشده بودید که در دل او چه خبر است. امروز تفکر شما واضح و روشن می شود. شما جزئیات مهمی را می فهمید که به شما کمک می کند برنامه و نقشه خود را بهتر کنید. به جزئیات دقت کنید.

 

متولدین شهریور

فال روزانه شنبه 6 تیر 1394

امروز به حریم دیگران بیشتر حساسیت نشان دهید و به احساسات آنها احترام بگذارید. به آنها فضایی برای نفس کشیدن بدهید. امروز روزی عالی برای دنبال کردن پروژه های خلاقانه است. کارهای مربوط به هنر و موسیقی انجام دهید. آواز بخوانید، ساز بزنید، کلکسیون موزیک تان را کامل کنید. با افرادی که علایق مشترکی با شما دارند هماهنگ باشید. اگر حیات عشقی شما دوره سختی را می گذراند و یا اصلی کسی در زندگی تان نیز، امروز باید دل به دریا بزنید. امروز شتر عشق دم خانه شما خوابیده است! آماده باشید و فرصت را از دست ندهید. باید به انگیزه های خود نظری بیندازید و ببینید از رابطه و پیوندتان چه می خواهید. اگر یکی از چیزهایی که می گویید هم صحت نداشته باشد، دیگران دلیلی برای باور کردن حرف هایتان ندارند. به آنها اطلاعات غلط ندهید. قبل از مطرح کردن هر موضوعی جزئیات آن را چک کنید.

 

متولدین مهر

فال روزانه شنبه 6 تیر 1394

به زمان های قدیم فکر کنید و به افرادی که با آنها روابط نیرومندی داشتید. همیشه زمان های خوبی که با افراد همفکر و همدل داشتید را به یاد داشته باشید. پل های پشت سر را تعمیر کنید و مسائل را برای همیشه حل کنید. با افراد و موقعیت های اطرافتان هارمونی داشته باشید. صلح جهانی از درون خودتان آغاز می شود. این ایده آل را بیشتر با زندگی تان تلفیق کنید. امروز روز آن دسته از افرادی که کلاً رمانتیک هستند. شما می توانید برای آن فردی که در این دنیا بیش از همه دوستش دارید ژست هایی انجام دهید و رمانتیک بازی درآورید. با هم فیلم های عاشقانه ببینید، دست در دست هم بیندازید و پاپ کورن بخورید. از این فرصت برای تقویت عشق و پیوندتان استفاده کنید. امروز عشق نیروی محرکه همه چیز است. اگر در هر کاری که می کنید عشق وجود نداشته باشد به موفقیت نمی رسید. راهی برای کار کردن با عشق بیابید.

 

متولدین آبان

فال روزانه شنبه 6 تیر 1394

باید امروز اصلاحات جدی در رویکرد خود صورت دهید تا با انرژی گروه هماهنگ شوید. نگرش درونی تری داشته باشید و ببینید که از معنایابی پیام های دیگران چه درسی می گیرید. جنبه های زنانه و مردانه درونتان با هماهنگی با هم کار می کنند. جوانب روحی و جسمی شما نیازمند استراحت بیشتر هستند. با آنکه امروز پتانسیل عشق در هوا زیاد است، ولی باید کمتر خودتان را نشان دهید. شما و عشقتان مدتهاست که همدیگر را ندیده اید ولی هر دوی شما در این رابطه جدی هستید. عمق خاصی در رابطه شما هست که هیچکدامتان قبل از این متوجه اش نشده بودید. شما می توانید امروز در محل کار رهبر خوب و مؤثری باشید. می توانید نیروها را بسیج کنید و کارها را به انجام برسانید. به همه کمک کنید و از همه کمک بخواهید تا به هدفتان برسید. نتیجه این کار گروهی چشمگیر خواهد بود.

 

متولدین آذر

فال روزانه شنبه 6 تیر 1394

امروز احساس اعتماد به نفس بیشتری می کنید و این به احساسات و عواطف و ایده ها و افکار شما تعادل می دهد. به هر چیز و هر کس در اطرافتان بدبین نباشید. به نیمه پر لیوان بنگرید. با داشتن دیدگاه منفی نسبت به همه چیز، فقط مشکل را حادتر می کنید. شما هم حق دارید که خوشحال باشید. شما عمیقاً مجذوب و شیفته فرد خاصی در یک مهمانی یا مناسبت اجتماعی شده اید. شاید رنگ چشم یا موی اوست که شما را دیوانه کرده است. شاید هم چیزی بیشتر از اینها باشد و صدای او یا محبت اوست که شما را جذب کرده است. شاید دارید فرد رویاهایتان را پیدا می کنید. ایمان داشته باشید که ایده جدیدی که به ذهنتان رسیده است ایده سالم و درستی است و شما باید آن را با جسارت دنبال کنید. نیازی به شک کردن به توانایی هایتان نیست. شما وارد دوره مطلوبی شده اید که می توانید دستاوردهای زیادی داشته باشید.

 

متولدین دی

فال روزانه شنبه 6 تیر 1394

بسیاری از مردم دوران بزرگسالی خود را به کشف خود واقعی شان سپری می کنند. والدین و محیط ما در اجتماعی شدن ما و شکل گرفتن چهارچوب ذهنی ما نقش مهمی دارند. بدانید که این تأثیرات لزوماً با درونیات شما هماهنگ نیستند. امروز را به کشف تأثیرات و جدا کردن اثرات بدی که روی شما بوده است اختصاص دهید. امشب زیاد نگران این نباشید که قرار شما چطور سپری می شود. زیرا امروز شانس خیلی خوبی با شماست که همه چیز خوب بگذرد. جو شیرین و پرمحبتی هست که شما ابتدا به آن توجه نکرده بودید ولی به شما کمک می کند که حتی شغلتان را نیز ارتقا دهید. این هم برای شغلتان خوب است و هم برای رابطه تان. پس آرامش داشته باشید و خوش بگذرانید. باید ارتباطات شما بهتر از قبل شود. اگر لحن شما عصبانی یا ناراحت باشد، افرادی که با آنها حرف می زنید، واکنش و پاسخ خوبی به شما نمی دهند. مثبت باشید.

 

متولدین بهمن

فال روزانه شنبه 6 تیر 1394

امروز روز بسیار خلاقانه ای برای شماست. باید برای دنبال کردن هدف هنری خود وقت و انرژی بگذارید. شما مانند جادوگری هستید که قدرت واقعیت بخشیدن به رویاها را دارید. این جادو را به همه انتقال دهید و توانایی های باورنکردنی خود را انکار نکنید. شما حضور قدرتمندی دارید که انعکاس بالایی دارد. سخاوتمند و بخشنده باشید. شما فرصت این را دارید که احساسات محبت آمیز خود را با فردی که اخیراً دل شما را برده است در میان بگذارید. تا این لحظه، هر بحثی بین شما دو نفر فقط معنوی و لذتبخش بوده است. ولی امروز می خواهید ریسک کنید و حرف دلتان را به او بزنید. که این البته چیز خوبی است و او هم از این موضوع استقبال می کند. وقتی نوبت به مهارت ها یا تجارت می رسد شما اطلاعات زیادی دارید. شما در مورد یک مسئله زیر و بم آن را کاملاً می دانید. این بدان معنا نیست که شما همه چیز را می دانید. باید مشورت بگیرید و در مورد چیزهایی که نمی دانید پرس و جو کنید.

 

متولدین اسفند

فال روزانه شنبه 6 تیر 1394

هیچ چیز بدتر از جزئیات دقیقه نودی نیست. روی رویداد مهم آینده تمرکز کنید. اطمینان حاصل کنید که همه چیز روبراه است تا برای رسیدگی به مشکل در لحظه آخر در دردسر نیفتید. مشکلاتی که شما به احتمال زیاد با آنها روبرو می شوید را پیش بینی کنید و همین حالا اقدامات لازم را انجام دهید و مشکلات را در نطفه از بین ببرید. امروز فرصت خوبی دارید که بال هایتان را باز کنید و در بهشت رمانتیک رابطه خود پرواز کنید. اگر در رابطه ای دائمی هستید، راه هایی برای تقویت پیوند بین خود می یابید. از هدیه دادن به هم غفلت نکنید. اگر دنبال عشق هستید، بهتر است به دیگران کمک کنید شاید در این مسیر با کسی آشنا شدید. ایده های قدیمی را کنار بگذارید. شما در حیطه ای فعالیت می کنید که قدیمی شده است. به چیزها و روش های جدید فکر کنید. از فرد دیگری نظر بخواهید. دیدگاه های نو برای شما خوب هستند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 2134
 • کل نظرات : 353
 • افراد آنلاین : 11
 • تعداد اعضا : 119
 • آی پی امروز : 205
 • آی پی دیروز : 268
 • بازدید امروز : 1,124
 • باردید دیروز : 1,434
 • گوگل امروز : 6
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 2,558
 • بازدید ماه : 31,679
 • بازدید سال : 106,044
 • بازدید کلی : 2,961,821