loading...
مجله اینترنتی سان تو فان
omid بازدید : 166 جمعه 16 مرداد 1394 نظرات (0)

متولدین فروردین

فال روزانه پنجشنبه 15 مرداد 1394

امروز شما تحت تأثیر فردی قرار می گیرید که اراده ای قوی دارد و این اراده او ناشی از ترکیبی از نیرو و ایمان معنوی و ذهنی است. برخورد شما با این فرد به شما الهام می دهد تا به کارهای بهتری مانند خیریه روی آورید. گاهی مهتاب می تواند لحظه ای خاص و جادویی در زندگی شما ایجاد کند، ولی گاهی هم دیوانگی می آورد! شما و عشقتان باید رابطه فعلی خود را از دیدگاه متفاوتی ارزیابی کنید. نه اینکه چیز غلطی در رابطه شما باشد، فقط باید کمی آن را هرس کنید. تغییر عمده ای در محل کار شما به وجود آمده که تأثیر فراوانی بر 7سال آینده دارد. در این مدت، باید رویکرد خلاقانه ای داشته باشید تا موفقیت کاری که دنبالش هستید به شما رو آورد. در جهت جریان حرکت کنید.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه پنجشنبه 15 مرداد 1394

شما معمولی روتین روزانه کسالت باری دارید. ولی امروز زنگ ساعت شما را بیدار می کند و از جا می پرید. شما می دانید که به کمک شما نیازی مبرمی هست و زمانی برای هدر دادن وجود ندارد. می توانید انرژی فراوان خود را برای یک هدف تعریف شده بگذارید. اگر معمولاً از پروژه ای به پروژه دیگر می پرید، این برای شما تغییری خواهد بود. برای یک رابطه دو نفر لازم است، ولی برای خراب کردنش یک نفر کافی است. امروز شما متوجه می شوید که شما یا عشقتان در حال خراب کردن بخشی از زندگی تان بوده اید و شاید این ناآگاهانه بوده است. باید این را بپذیرید و جلو بروید. شما امروز کنترل خوبی بر امور دارید، ولی بدانید که در همه کارها بازده ندارید. هنوز جنبه هایی وجود دارد که با آنها ناآشنا هستید. بهتر است به این موضوع اعتراف کنید.

 

متولدین خرداد

فال روزانه پنجشنبه 15 مرداد 1394

امروز روز پرحادثه ای است. این احتمال هست که شما احساس اجبار کنید تا مسئله ای را حل و فصل کنید و یا به جزئیات مشکل یا پروژه ای رسیدگی کنید. تا زمانیکه این کار را تمام نکنید آرام نمی گیرید و حواستان هم پرت نمی شود. تنها چیزی که برایتان مهم است حل کردن مشکل است. اینکه چطور به کارهای امروز برسید دست شما نیست، بلکه به این بستگی دارد که چطور در شرایط تغییر ایجاد می کنید. شاید این پایان رابطه نباشد، ولی می تواند تغییری در سطح آن ایجاد کند. وقتی مسیری را دنبال می کنید که حس خوب و درستی به شما می دهد، متعجب خواهید شد. حالا زمان آن است که به علایق خود برسید. کاری را انجام دهید که دوست دارید تا پول هم دنبالش بیاید. نیازی نیست که به کاری زنجیر شوید که از آن متنفرید. انرژی امروز به نفع شماست، پس رویاهایتان را دنبال کنید.

 

متولدین تیر

فال روزانه پنجشنبه 15 مرداد 1394

روز پیش رو برای شما روز آزمون است. شما آتشی شعله ور در درونتان دارید. شما برای عشقتان سخنرانی می کنید یا یک نمایش کوچک بازی می کنید. در هر صورت، باید خودتان را ثابت کنید و در این راه از هیچ کاری دریغ نکنید. تا پایان امروز شما کاملاً خسته می شوید. پس برای استراحت برنامه ریزی کنید. چطور می توانید انتظار داشته باشید که همه چیز درست شود در حالیکه همه چیز در اطراف شما به نقطه جوش رسیده است. درست همان وقتی که فکر می کنید لیاقت استراحت را دارید، متوجه می شوید که اضطراب وجود شما را پر کرده است. رمانس در لحظه می تواند پرشور باشد، ولی در واقع کمی وسواس هم در آن هست. سعی کنید سخت نگیرید. امروز تصمیم گیری برایتان سخت می شود، زیرا متغیرهای شما مکرراً در حال عوض شدن هستند. یک دقیقه اطلاعات به سوی شما سرازیر می شود و لحظه ای بعد اطلاعات شما به شکل دیگری درمی آید. صبر داشته باشید تا قدمی بزرگ بردارید.

 

متولدین مرداد

فال روزانه پنجشنبه 15 مرداد 1394

امروز باید منتظر روز پرمشغله ای باشید. هیچ چیز فوق برنامه ای را برنامه ریزی نکنید. خانه و خانواده و شریک زندگی تان ممکن است به شما نیاز داشته باشند. در واقع انرژی شما رو به کاهش است، پس مراقب ذخیره انرژی تان باشید. یک سفر می تواند شروع یک رابطه پرشور باشد. لازم نیست سفری به خارج از کشور باشد، ممکن است در کلاس آموزشی کسی را ملاقات کنید. انرژی شما بالاست و شما خودتان را در میان گردبادی می یابید. اگر درام را دوست دارید، از آنچه اتفاق می افتد لذت می برید. ترافیکی که امروز در محل کار شما هست به نفعتان تمام می شود. چیزی که نیاز است فردی مطمئن، قوی و با اعتماد به نفس به نام شماست. شما در بهترین موقعیت هستید تا آشفتگی موجود را درست کنید.

 

متولدین شهریور

فال روزانه پنجشنبه 15 مرداد 1394

یکی از دوستانتان برای نوشیدن چای به منزلتان می آید و همه انرژی خود را به شما منتقل می کند. بهتر است این انتقال انرژی در اول روز باشد تا شما آخر شب خوابتان بگیرد. این انرژی بهترین کمک برای شما جهت تمام کردن پروژه هایتان است. امروز در مورد رابطه فعلی تان امیدواریم خدا یارتان باشد. زیرا بعضی چیزها برایتان سنگین تمام می شود و خیلی چیزها آزارتان می دهد و زندگی تان را بهم ریخته است و نمی گذارد حتی به کارهایتان برسید. شما در محل کار اعتماد به نفس و نیروی زیادی دارید. دیگران روی هدف شما تمرکز کرده اند و انجام دادن کار را برایتان سخت کرده اند. بجای نگرانی، به کارتان ادامه دهید.

 

متولدین مهر

فال روزانه پنجشنبه 15 مرداد 1394

شما احساس نیاز شدیدی به استفاده از انرژی جسمانی خود می کنید و این مسئله ورزش را به ذهنتان می آورد. آیا به اندازه کافی ورزش می کنید؟ اگر نه، حالا زمان خوبی برای ثبت نام در باشگاه است. حتی می توانید در فعالیت های ورزشی گروهی شرکت کنید. فعالیت خوبی پیدا کنید و راه بیفتید. اگر بخواهید دائماً تحت هجوم و حمله های شور عشق باشید زیاد دوام نمی آورید. امروز به شما قول یک ملاقات جالب و هیجان انگیز و ماجرایی را می دهیم که قبلاً هرگز برایتان تجربه نشده بود. شما باید حواستان باشد که به کدام جهت می روید و کاری را نکنید که امروز برایتان محتمل به نظر می رسد و فردا دیوانگی است. یک چرخه 7 ساله جدید و عالی در انتظار شماست و تازه آغاز شده است و در این دوره استعدادهای شما بیشتر مشخص می شود. به کارهایی بپردازید که قبلاً برایتان رویا بود و این توانایی های ذهنی شما را رو می کند.

 

متولدین آبان

فال روزانه پنجشنبه 15 مرداد 1394

روزی مثل امروز به شما ثابت می کند که مردم مشکلات زندگی را سریعتر از خوشی ها فراموش می کنند. شما امروز پر از انرژی هستید و سوالی که حالا مطرح است این است که می خواهید چکار کنید؟ حوزه های زیادی هست که می توانید انرژی خود را به آنها گسترش دهید. باید از یک جایی شروع کنید. به نظر می رسد که امروز شعف فراوانی دارید. حتی شما که بسیار خوددار هستید و احساسات خود را کنترل می کنید، امروز دچار وسواس می شوید. اینکه این قضیه چه مدت ادامه دارد سوال مهمی است. شاید تا ابد، شاید هم یک روز. کسی چه می داند؟ شما در آستانه ارائه ایده ای جدید هستید که می دانید قدرت رسیدن به موفقیت را دارد. مشکل اینجاست که مردم و منابع اطراف شما در جایگاه درستی برای حمایت از آن نیستند. ایده خود را مطرح کنید تا پشتیبانی دریافت کنید.

 

متولدین آذر

فال روزانه پنجشنبه 15 مرداد 1394

آیا تمایل دارید که به جایی دور از محل زندگی خود سفر کنید؟ آیا دوست دارید در اروپا یا قاره دیگری زندگی کنید؟ اینها تمایلاتی هستند که در این لحظه دارید، زیرا در روند گسترش امکانات خود قرار گرفته اید. ببینید آیا می توانید پروژه ای در این مورد تنظیم کنید. افراد به شما اطمینان دارند. امروز احساس مهربانی و عطوفت زیادی می کنید. البته هیچ چیز آسانتر نمی شود. در واقع ممکن است همه چیز پرشورتر شود. اگر نمی توانید در مقابل این آتش بایستید، باید از آن دور شوید. اگر شما و عشقتان بسیار عاشق هستید، این عشق برایتان شدید خواهد بود. امروز احساس تنش و انرژی عصبی زیادی در محل کار می کنید. شما مضطرب هستید و حس می کنید که دنیا به دوشتان فشار می آورد. تا می توانید استراحت کنید یا بیرون بروید و پیاده روی کنید.

 

متولدین دی

فال روزانه پنجشنبه 15 مرداد 1394

در روابط دوستانه شما چه اتفاقی افتاده است؟ به نظر می رسد که شما دنبال دعوا می گردید. شاید فردی در رابطه شما مسئله ایجاد کرده است یا کرسی هدایت را در محل کار از شما گرفته است. شما امروز خیلی گیج می شوید و نمی دانید چه کنید. پس در پروژه ای گروهی شرکت کنید و با همه آشتی کنید. به سفر بروید. شما در یک روز به چیزهای زیادی می توانید برسید و آنچه امروز بدست آورید باورنکردنی است. در حوزه رمانس به نظر می رسد که اتفاق خاصی می افتد. شما مدتی است منتظر انفجار هستید، ولی اتفاق مهمی نمی افتد. آنچه الان اتفاق می افتد بر روزها و هفته های بعد تأثیر دارد. ترکیب و تلفیق توانایی های خلاقانه با جذابیت و استعدادهای ارتباطی امروز ترکیب برنده برای شما است. منابع خود را جمع کنید و از آنها بهره بگیرید. شما در هر کاری که تعهد می کنید موفق می شوید.

 

متولدین بهمن

فال روزانه پنجشنبه 15 مرداد 1394

لحظه هایی هست که همه حس می کنند که سرنوشت آنها به چه ختم می شود و امروز یکی از آن لحظات را خواهید داشت. شما خیلی زود می خواهید که به زندگی خود جهت کاملاً متفاوتی بدهید که تا سال ها برایتان خوب است. فقط شغل شما تحت تأثیر قرار نمی گیرد، بلکه همه جنبه های زندگی شما متأثر می شود. همه روابط یک شروع و یک پایان دارند. گاهی شما متوجه می شوید که همه چیز تا همین جا بود و گاهی هم می دانید که کمی فاصله گرفتن و جدایی و تنها گذاشتن هم برای مدتی می تواند دیدگاه هر دوی شما را عوض کند. اگر شما دو نفر همیشه با هم بوده اید، شاید زمان آن رسیده که بگذارید عناصر جدیدی وارد زندگی تان شوند و کمی آن را تغییر دهند. شما اخیراً متوجه تغییر بزرگی شده بودید و از آن خوشحال بودید. این توهم نیست. بلکه شروع چرخه 7 ساله ای است که در آن شما در صدر بازی قرار می گیرید. موفقیت در دستان شماست.

 

متولدین اسفند

فال روزانه پنجشنبه 15 مرداد 1394

بعد از چند روز ناراحتی امروز به شما انرژی و نیروی تقویتی زیادی می دهد. هر کسی که سعی کند شما را عقب نگه دارد باید مراقب باشد، زیرا شما در موقعیتی نیستید که اعتراضات را تحمل کنید. زمان بسیار خوبی برای تقویت اعتبار و شهرت خود به عنوان مربی عالی یا کاپیتان یک تیم است. گاهی سخت است که انسان با سرعت متغیر رابطه ای هماهنگ شود. اگر شما دعوا کرده اید و یا اخیراً مشکل داشته اید، بهتر است با هم صحبت کنید. نگذارید تلخی این قضایا امروز شما را خراب کند. سعی کنید درک دوطرفه داشته باشید. چیزی که شما به آن امید زیادی داشتید و منابع بسیاری را خرج آن کرده بودید ناگهان از همه طرف با مخالفت روبرو می شود. نیازی نیست که در این لحظه از کشتی بیرون بپرید. مسیر خود را تنظیم کنید، ولی تسلیم نشوید.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 2134
 • کل نظرات : 353
 • افراد آنلاین : 11
 • تعداد اعضا : 119
 • آی پی امروز : 166
 • آی پی دیروز : 174
 • بازدید امروز : 1,224
 • باردید دیروز : 1,379
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 9,189
 • بازدید ماه : 18,699
 • بازدید سال : 160,480
 • بازدید کلی : 3,016,257