loading...
مجله تفریحی سان تو فان
omid بازدید : 290 چهارشنبه 19 فروردین 1394 نظرات (0)

فال روزانه متولدین فروردین

پنجشنبه 20 فروردین 1394

اشتیاق شما به چیزی باعث می شود که موقعیت احساسی خاصی را زیاد بزرگ کنید. چیزی باعث می شود که با مافوق خود جنگ دیدگاه ها داشته باشید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز در رابطه خود احساسات شدیدی را تجربه می کنید. اگر در رابطه ای دائمی هستید زمان آن رسیده که تغییراتی صورت دهید. اگر برای اولین بار سر قرار می روید، شاید تبدیل به مناسبتی کاملاً غیرمنتظره شود.

 

پیش بینی شغل شما: امروز از تفکر قدیمی دیگران عصبانی می شوید. ایده های جدیدی را به محل کار معرفی کنید و روی بازده کلی تأکید کنید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

پنجشنبه 20 فروردین 1394

اشتیاق شما به انجام کاری موجب افزایش درآمدها یا منافع گروهی از مردم می شود و شاید ندانسته به دلایل سیاسی، مذهبی یا قومیتی باعث شوید که به کسی بر بخورد. این غیرعمدی است، ولی محتمل است. مراقب باشید.

 

پیش بینی روابط شما: اگر بینشی درباره رابطه کنونی دارید، زمان تأیید آن رسیده است. با آنکه همیشه مقدور نیست که انسان فوراً با انسان درستی آشنا شود، ولی ادامه جستجو مهم است. این روحیه شما را بالا نگه می دارد و تغییراتی که می خواهید را صورت می دهد.

 

پیش بینی شغل شما: برای یافتن معنای پنهان در کلمات و اعمال دیگران، سطحی نگر نباشید. کسی هست که سعی می کند با تملق و چاپلوسی در چشم شما بزرگ شود. گول نخورید. آنچه ابتدا واقعی به نظر می رسد شاید دیگر ارزشی نداشته باشد.

 

فال روزانه متولدین خرداد

پنجشنبه 20 فروردین 1394

امروز روزی عالی برای فعالیت های گروهی – کلاس های ورزشی، مدرسه، جلسه، کنفرانس و غیره – است. شما از تبادل نظر با دیگران لذت می برید، به خصوص اگر چیز تازه ای یاد بگیرید. مراقب بحث های مربوط به اموال مشترک ی بدهی باشید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز شروع تازه ای دارید. با آنکه این کلمات ترس به دلتان می اندازند، ولی نباید بگذارید چنین شود و این چیز مثبتی برای انجام کاری برای خودتان است. ته دلتان می دانید که این همان چیزی است که می خواستید، پس برای آن آماده شوید.

پیش بینی شغل شما: زمان آن رسیده که تغییر بزرگی در کار خود ایجاد کنید. با دیگران صحبت کنید و ایده هایی برای قدم بعدی بسازید. دیگران هم از در میان گذاشتن افکار و نظراتشان با شما خوشحال می شوند. سرنخ هایی که امروز می یابید بعداً برایتان مفید می شوند.

 

فال روزانه متولدین تیر

پنجشنبه 20 فروردین 1394

شما امروز بر رئیس، والدین، معلمین و افراد بسیار مهم تأثیر زیادی می گذارید. آنها شما را فرد بامهارت، وارد و مشتاقی می دانند. آنها می خواهند بدانند شما چه چیزی برای گفتن دارید. دعوای قدرت با یک شریک یا دوست نزدیک اتفاق می افتد.

 

پیش بینی روابط شما: اگر کسی که به او اهمیت می دهید اخیراً رفتار خشنی دارد، شاید بخاطر شرایط خاص امروز است. شریک شما نسبت به مسئله خاصی نگران است و به هیچ بهانه ای گوش نمی دهد.

پیش بینی شغل شما: حالا زمان آن است که هر دو روی سکه را ببینید و سپس تصمیم بگیرید. مدتی را در برزخ می گذرانید تا وقتیکه تصمیمی بگیرید. اشکالی ندارد. عجله نکنید.

 

فال روزانه متولدین مرداد

پنجشنبه 20 فروردین 1394

اگر برایتان مقدور است از هر فرصتی برای سفر یا رزرو هتل برای تعطیلات استفاده کنید زیرا دوست دارید پر و بالتان را باز کنید و پرواز کنید. همچنین روز خوبی برای بررسی فرصت های رسانه، چاپ و پزشکی و حقوقی است. همچنین تحصیلات عالی. از مشاجرات مربوط به موضوعات جنجالی بپرهیزید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز شما حس می کنید که گویی اتفاق بزرگی در شرف وقوع است. اگر تلاش کنید آن اتفاق می افتد. می دانید که مسئله ای هست که باید آن را حل کنید و بتوانید قدم های بعدی را در رابطه خود بردارید. از ابراز احساسات خود با نزدیک ترین کس خود نترسید.

پیش بینی شغل شما: اصطکاکی که برایتان پیش می آید نتیجه عدم تعادل کامل است. به کار بیشتر از مسائل دیگر اهمیت می دهید. سعی کنید در دنیای خود هارمونی ایجاد کنید. امروز روز خوبی برای یافتن تعادل است.

 

فال روزانه متولدین شهریور

پنجشنبه 20 فروردین 1394

امروز چیزی باعث می شود که احساس ثروتمندتر شدن بکنید، گویی گیرنده برکت و رحمت از سوی کائنات قرار گرفته اید. این می تواند چیز کوچک یا بزرگی باشد، بهر حال احساس مستفیض شدن می کنید. در مورد مسائل مربوط به پول و اموال مراقب باشید.

 

پیش بینی روابط شما: آینده شما با رویدادهای خاصی ساخته می شود. یک رابطه عشقی بر روی برنامه ها و اهداف شما برای آینده تأثیر زیادی دارد. شما تصمیم گرفته بودید به یک راه بروید، ولی مجبور شدید که کل تار و پود زندگی تان را مورد ملاحظه مجدد قرار دهید. قبل از شتاب در تصمیم گیری، خوب به آن فکر کنید.

پیش بینی شغل شما: امروز با کسی که دیدگاه های متضادی با موقعیت فعلی شما دارد، تعارض وحشتناکی تجربه می کنید. این فرد بیشتر به فانتزی اهمیت می دهد تا واقعیت. بجای از دست دادن تعادل بخاطر تفکر اشتباه کسی، به ندای دلتان گوش دهید و کار خودتان را بکنید.

 

فال روزانه متولدین مهر

پنجشنبه 20 فروردین 1394

امروز از ارتباط با اعضای جامعه و گردش با دوستان نزدیک و شرکا لذت می برید زیرا همه تعامل های شما با دیگران دوستانه و گرم خواهد بود. بحثی که درباره قدرت و کنترل است هم پیش می آید. سخت نگیرید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز مسئله خاصی برای شما اهمیت می یابد و نظرتان را جلب می کند. اگر منتظر روزی برای حل این مسئله بودید، حالا زمان آن رسیده است. با این حال از این قضیه ترس زیادی دارید. ترس هایتان را نادیده بگیرید و اولین قدم را بردارید.

پیش بینی شغل شما: امروز همکاری برایتان موضوع اصلی و کلیدی می شود. می توانید مطمئن باشید که ارتباط با دیگران کاملاً خوب پیش می رود. دیگران هم روی همان طول موجی هستند که شما هستید و این همه کارها را آسان می کند.

 

فال روزانه متولدین آبان

پنجشنبه 20 فروردین 1394

روابط با همکاران امروز گرم و دوستانه می شود. سفر کاری هم ممکن است پیش بیاید. شما خوشحال هستید زیرا حمایتی که برای انجام کاری لازم داشتید را بدست می آورید. سعی کنید از دعوای قدرتی که با کسی پیش می آید سخت نگیرید.

 

پیش بینی روابط شما: شما معمولاً رویکرد زیرکانه را ترجیح می دهید. فردی نزدیک به شما تقاضاهای زیادی از شما می کند و برای آنکه دست از سرتان بردارد، باید محکم حرف بزنید و احتمالاً کمی بی ادبی به خرج دهید! با آنکه سبک شما اینگونه نیست، ولی زمان و مکان اینطور ایجاب می کند.

 

پیش بینی شغل شما: امروز باید سرعت کارهایتان را آهسته و پیوسته کنید. تفکر شما واضح و منطقی است و به شما کمک می کند مسائل را با قطعیت و بدون سردرگمی حل کنید. دیگران غیرقابل پیش بینی هستند. نگذارید کارهای آنها حواس شما را پرت کند.

 

فال روزانه متولدین آذر

پنجشنبه 20 فروردین 1394

امروز واقعاً روز مهمانی برای شماست. برای ناهار یا شام با دوستان خود ملاقات کنید. از رویدادهای ورزشی لذت ببرید. پیک نیک بگیرید و غروب خورشید را تماشا کنید. دوباره کودک شوید. رمانس هم برایتان نویدبخش است. شاید دعوایی بر سر پول با کسی داشته باشید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز انرژی اضافی برای رسیدن به هدف خاصی را دارید. حیات عشقی شما شاید دیگر مثل قبل نشود و رسالت ویژه ای ممکن است فرد خاصی را نگران کند. گویی موانع زیادی سر راه بهم رسیدن شما قرار گرفته است که غیرضروری و ناعادلانه به نظر می رسد. موضعی اتخاذ کنید که بتوانید کاری در این مورد انجام دهید.

پیش بینی شغل شما: امروز شما باید تصمیم سختی بگیرید. اکنون زمان عقب نشینی از صحنه نیست. بدانید که تصمیمی که امروز می گیرید ممکن است به فرد دیگری نیز سرایت کند. اشکالی ندارد. بجای آنکه کاری را انجام دهید که برای دیگری خوب است، کاری کنید که برای خودتان بهترین گزینه باشد.

 

فال روزانه متولدین دی

پنجشنبه 20 فروردین 1394

امروز روز معرکه ای برای سرگرمی در منزل است. شما از دکوره کردن منزل، بازسازی یا وقت گذرانی با اعضای خانواده و مهمانان لذت می برید. در مورد هر چیزی که در منزل جریان دارد اشتیاق نشان می دهید. اگر تفاوت نظر پیش آمد، صبور باشید.

 

پیش بینی روابط شما: شما نیرویی هستید که کسی نمی تواند جلویش را بگیرد. امروز موقعیتی پیش می آید که فرد خاصی به دلایلی که فقط برای شما معلوم است، تحت کنترل شما قرار می گیرد. نحوه برخورد شما با این قضیه، نه تنها احترام او به شما را افزایش یا کاهش می دهد، بلکه بر خود رابطه و شراکت شما هم تأثیر می گذارد.

 

پیش بینی شغل شما: در محل کار جنبه های بیشتری از شخصیت جالب خود را نشان دهید. متوجه می شوید که یک لبخند شوخ یا مکالمه ای مزاح آمیز بیش از هر چیز دیگری شما را محبوب می کند. اگر خواستید روزتان را با مکالمه تلفنی بگذرانید. تماس هایی که می گیرید مهم هستند.

 

فال روزانه متولدین بهمن

پنجشنبه 20 فروردین 1394

نویسندگان، معلمین، بازیگران، فروشندگان و افراد بازاری امروز می توانند از مهارت های ارتباطی خود به نحو بسیار خوبی استفاده کنند. شما احساس سرزندگی و مثبتی دارید و این راز شماست. مراقب باشید که اشتیاق شما به کسی صدمه نزند.

 

پیش بینی روابط شما: شرایط امروز درست همان چیزی است که برای ایجاد تغییرات لازم در رابطه خاصی لازم داشتید. شاید از خودتان بپرسید که چطور می توانید اینها را تحمل کنید، ولی این نوعی نگرش دفاعی است که شما را از پیشرفت بازداشته است. امروز شما شجاعت و جسارت و انرژی لازم برای انجام کار موردنظر را دارید.

پیش بینی شغل شما: شما همان چیزی که دیگران ندارند و دنبالش هستند را دارید. شما می دانید که چطور در محل کار مناقشات را حل کنید. شما می توانید به فاصله ها پل بزنید. البته امروز تفاوت نظرهایی وجود خواهد داشت.

 

فال روزانه متولدین اسفند

پنجشنبه 20 فروردین 1394

تجارت و کسب و کار امروز برکت می یابد. سفر کاری یا فرصت های ارتباط با کشورهای خارجی امروز به نفع شما است. ولی تفاوت نظر درباره چیزی شاید در موقعیت گروهی و جمعی پیش بیاید. موضع خود را حفظ کنید.

 

پیش بینی روابط شما: حتی با آنکه شما در تلاش بودید که احساسات خود را کنترل کنید، به دلایلی که فقط بر شما معلوم است، متوجه می شوید که انرژی امروز اشتیاق شما را بالاتر می برد. وقتی با فرد خاصی ملاقات می کنید این اشتیاق بالاتر می رود و او متوجه می شود که شما عاشق شده اید. دوست ندارید این قدر آسیب پذیر باشید، ولی گاهی این لازم است.

 

پیش بینی شغل شما: حال و هوای کلی شما امروز آرام است، ولی دیگران در حال آزمودن صبر شما هستند. به نظر می رسد که همه می خواهند شما را از کوره بدر کنند، گویی نمی خواهند آرامش شما را ببینند.مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 2134
 • کل نظرات : 353
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 119
 • آی پی امروز : 25
 • آی پی دیروز : 101
 • بازدید امروز : 238
 • باردید دیروز : 550
 • گوگل امروز : 3
 • گوگل دیروز : 21
 • بازدید هفته : 2,168
 • بازدید ماه : 4,899
 • بازدید سال : 419,140
 • بازدید کلی : 2,829,812