loading...
مجله اینترنتی سان تو فان
omid بازدید : 311 چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394 نظرات (0)

فال روزانه فروردین

پنجشنبه 24 اردیبهشت 1394

شما احتمالاً احساس اعتماد به نفس، خوش بینی و اشتیاق زیادی می کنید. حس می کنید که هر چیزی ممکن است و البته همینطور است. اگر عاشق مسافرت هستید و دوست دارید مکان ها و افراد جدیدی را ببینید، بالاخره شانس و فرصت آن را پیدا می کنید. زندگی خود یک ماجرای بزرگ است. امروز در حیات عشقی خود دچار جنون می شوید. اگر به مهمانی یا دورهمی می روید، باید آماده ملاقات با کسی باشید که قطعاً لبخند به لب شما می آورد. شاید او کمی دیوانه به نظر برسد، ولی بعد از رویدادهای اخیر، او برایتان مانند نسیمی خنک و تازه است. در محل کار با همکاران خود تیمی تشکیل می دهید و تجربه های خود را در میان می گذارید. شما قبلاً هر کدام روی پروژه جداگانه ای کار می کردید، ولی حالا باید پیشرفت تان را با هم در میان بگذارید.

 

فال روزانه اردیبهشت

پنجشنبه 24 اردیبهشت 1394

شما ترکیبی عالی از خوش بینی و روحیه بالا دارید. شما به معجزه اعتقاد دارید. این نگرش شما با روی باز حمایت می شود. امروز اتفاقی می افتد که باورهای شما را تقویت می کند. فرشته نگهبان شما از شما محافظت می کند و الهامی می گیرید که نمی گذارد اشتباهی کاری بدی مرتکب شوید. محرک و انگیزه بالایی که در آخر هفته داشتید امروز به حداقل می رسد. آنچه قبلاً برایتان واضح و روشن بودو، حالا تیره و مبهم می شود. دردسرها را یکی یکی برطرف کنید. امروز شما بسیار شوخ طبع هستید، با آنکه شریک زندگی تان متوجه آن نمی شود. موقعیتی پیش می آید که شما می زنید زیر خنده. اگر همراه عشقتان هستید باید برایش توضیح دهید که چرا یک دفعه خنده تان گرفت.

 

فال روزانه خرداد

پنجشنبه 24 اردیبهشت 1394

امروز نترسید و اگر لازم شد درخواست کمک کنید. شاید دوستان و خانواده شما در کاری به شما کمک کنند و شما جواب و راه حلی بیابید که کارتان را راه بیندازد. تکنولوژی چیز بسیار مفیدی است. از آن در زندگی روزمره خود استفاده کنید. وقتی نوآوری ها را در بر بگیرید، کیفیت زندگی شما تغییر زیادی می کند. امروز شما موقعیت دشواری که در رابطه تان وجود داشت را درک می کنید. اگر از بعضی از رویدادها احساس ناراحتی می کردید، باید از این فرصت برای قدمی به عقب برداشتن استفاده کنید و همه چیز را از دیدگاه تازه و متفاوتی بنگرید. شوخ طبعی می تواند درمان خوبی باشد، به خصوص اگر برای درمان دل مجروح بکار رود. امروز در محل کار شما در میان سر درگمی همه، درک شفافی دارید. همه برای گرفتن مشورت و راهنمایی به سوی شما می شتابند. کمک کردن به این افراد برایتان اهمیت دارد.

 

فال روزانه تیر

پنجشنبه 24 اردیبهشت 1394

امروز انتظار داشته باشید که حیات عشقی شما تغییر بزرگ و مثبتی کند. شاید دلیلش این باشد که شما اعتماد به نفس بیشتری دارید. از همیشه بهتر به نظر می رسید و احساس بهتری دارید. تعجبی ندارد که شریک زندگی شما واکنش خوب و مثبتی به شما نشان می دهد. از این زمان بهره ببرید و زمان بیشتری را با هم سپری کنید. نباید حس بدی درباره چیزی که شریک تان اشتباه درک کرده داشته باشید. می توانید از کلمات و گفتگو برای ترمیم آنچه آسیب دیده استفاده کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که تمرکز کنید و مکالمات خود را واضح تر و شفاف تر کنید و بگذارید نیروی حقیقت و زیبایی لبخند بر لبان هر دوی شما بیاورد. امروز در محل کار پیروی کورکورانه از رئیس رؤسا شاید بهترین ایده نباشد. سوال بپرسید و محتاط باشید و هر آنچه از شما خواسته می شود را انجام ندهید. حق شما است که احتیاط پیشه کنید.

 

فال روزانه مرداد

پنجشنبه 24 اردیبهشت 1394

شما امروز خیلی خوب به نظر می رسید و حسی عالی دارید. دوست دارید محیط اطرافتان هم همینطور باشد. به اطراف که می نگرید متوجه می شوید که آنطور که دوست دارید شیک و مدرن نیست. با موارد ابتدائی آغاز کنید و اول همه چیز را مرتب کنید. وقتی از شر اشیای بی مصرف خلاص شدید، می توانید تغییرات بزرگتری انجام دهید. قرار امشب فرصت خوبی برای شماست. شما روحیه اجتماعی و بسیار خوبی دارید. با این چهارچوب ذهنی، در مورد همه چیز شوخی می کنید و می توانید فاجعه های ظاهری را به پیروزی تبدیل کنید. امروز در محل کار همه چیز برای شما کمی عجیب به نظر می رسد. هیچ چیز سر جایش نیست و اعمال دیگران همه تصادفی است. آماده همه نوع اتفاقی باشید.

 

فال روزانه شهریور

پنجشنبه 24 اردیبهشت 1394

امروز در یک کلاس یا کارگاه ثبت نام کنید. حرفه شما با آموزش بیشتر پیشرفت زیادی می کند. یک کلاس کامپیوتر کوتاه شاید همان چیزی باشد که برای ترقی شغلی به آن نیاز دارید. توانایی های هنری خود را دست کم نگیرید. شما راهی برای استفاده از استعدادهای خلاقانه خود در زندگی روزمره و کار می یابید. همیشه جا برای خلاقیت هست. اگر به مهمانی می روید، روحیه شما به همه سرایت می کند. شما بامزه ترین جوک هایتان را تعریف می کنید و همه متوجه می شوند که شما چه انسان خوش مشرب و سرگرم کننده ای هستید. امروز در مورد ایده ای که روی میزتان قرار می گیرد و به شما پیشنهاد می شود، تردید به دل راه می دهید. اولین چیزی که به ذهنتان می رسد این است که بدون بررسی کامل آن، دست رد به آن نزنید. زود قضاوت نکنید. شاید ارزشش را داشته باشد.

 

فال روزانه مهر

پنجشنبه 24 اردیبهشت 1394

شما اخیراً سخت کار کرده اید و امروز مزایا و منافع سخت کوشی خود را دریافت می کنید. پروژه ای که به آن اهمیت فراوانی می داید تقریباً تکمیل می شود و شما تحت تأثیر نتایج آن قرار می گیرید. همه آنهایی که نظر منفی درباره کار شما داشتند، حالا با تحسین و احترام به شما می نگرند. از خودتان بخاطر این موفقیت تقدیر کنید. امروز فرصتی دارید که عشقتان را خوشحال کنید، به خصوص اگر اخیراً احساس افسردگی می کند. نیازی نیست که ریخت و پاش کنید، فقط با هم بیرون بروید و یا با دوستانتان ناهار یا شام بخورید و آرامش پیدا کنید و کمی خنده و شادی داشته باشید. بدین ترتیب روحیه او بهتر می شود. در محل کار سرعت شما سریع و آتشی است و شما این وضع را دوست دارید. در این نوع محیط ها می توانید پیشرفت کنید، پس از این انرژی استفاده کنید.

 

فال روزانه آبان

پنجشنبه 24 اردیبهشت 1394

امروز شما حال و هوای عاشقی دارید. دوست دارید با عشقتان باشید و با هم اوقات خوب و خوشی را بگذرانید. اگر کسی در زندگی شما نیست، باید قدم هایی بردارید و بیش از این تنها نمانید. شاید با کسی ملاقات کنید که شما را فوق العاده خوشبخت کند. یادتان باشد که شوخ طبعی و اخلاق خوش نقش مهمی در حیات عشقی بازی می کند. بدین ترتیب موضوعات جالبی پیدا می کنید که هر دوی شما به آنها علاقه دارید و شما را بهم نزدیکتر می کند. خنده و شادی همیشه خوب است. در محل کار امروز کسی سعی می کند به شما روش های جدید انجام کارها را یاد بدهد، ولی موفق نمی شود. تلاشتان را بکنید و ذهنتان را باز نگه دارید.

 

فال روزانه آذر

پنجشنبه 24 اردیبهشت 1394

امروز روحیه سخاوتمندی دارید که اگر مراقب نباشید شما را به دردسر می اندازد. وقتی پولی به دستتان می رسد دوست دارید برای دوستانتان هدیه بخرید. نمی توانیم شما را بدین خاطر سرزنش کنیم، ولی راه های دیگری نیز برای نشان دادن محبت تان وجود دارد. می توانید برای همه شیرینی بپزید. این کار موجب صرفه جویی در پولتان می شود. کسی با ایمان و اراده ای به اندازه شما سر راهتان قرار می گیرد و پیشروی را برایتان سخت می کند. باید جلوی او را بگیرید و نگذارید شما را از کوره به در کند. در موقعیت عشقی فعلی خود شوخ طبعی فراوانی به خرج می دهید. متوجه می شوید که کیمیایی نیرومندی بین شما دو نفر وجود دارد. کمی خنده و شوخی می تواند احساس آرامش و راحتی بیشتری به شما دهد. از این فرصت کمال استفاده را ببرید.

 

فال روزانه دی

پنجشنبه 24 اردیبهشت 1394

شما اصولاً به عشق اعتقاد ندارید، و به عشق در نگاه اول که اصلاً اعتقاد ندارید. ولی اتفاقی که امروز می افتد نظر شما را عوض می کند. هرگز نمی دانید چه اتفاقی ممکن است بیفتد. شاید در صف فروشگاه زنجیره ای کسی چشمتان (یا دلتان) را بگیرد. شاید کسی که با او تماس تلفنی کاری داشتید را شخصاً ملاقات کنید. هرگز نمی دانید چه ماجراهایی در پیش رو است. اگر در رابطه ای هستید، حس می کنید که گویی با شما دارند شوخی می کنند. اتفاقات امروز را نمی توانید باور کنید. همیشه وقایع را از دید شوخی می نگرید که البته اشکالی ندارد. ولی در مقابل از شوخی دیگران هم ناراحت نشوید. در محل کار پروژه و برنامه ای که در آخر هفته داشتید و می خواستید امروز آن را عملی کنید، بخاطر وقایع امروز به مانع می خورد. خودتان را سرزنش نکنید.

 

فال روزانه بهمن

پنجشنبه 24 اردیبهشت 1394

یکی از استعدادهای پنهانی شما امروز مشخص می شود. همه آن نوشته های شما به چیزی ملموس تر مانند رمان تبدیل می شوند. آنهایی که فرزند دارند وقتی به نقاشی های فرزندانشان نگاه می کنند خلاقیت آنها را تحسین می کنند. زندگی شما مسیر متفاوت و بهتری می یابد. در مورد رابطه صمیمی خود تصمیم عاقلانه تری می گیرید. بهتر است که وقت بگذارید و روی گزینه های پیش رو خوب فکر کنید. خنده و شوخی بهترین راه برای مبارزه با حس انتقامجویی است. بجای پنهان کردن به همه این خبر بزرگ را بدهید. بهر جهت این اخبار به بیرون درز می کند. پس بجای پنهان کاری، رک و راست همه چیز را بگویید. بدین ترتیب مسئول تر و قابل اعتمادتر می شوید.

 

فال روزانه اسفند

پنجشنبه 24 اردیبهشت 1394

امروز حس می کنید به خانواده و دوستان نزدیکتر شده اید. انرژی مثبت زیادی در فضا هست و همه حس خوش بینی زیادی دارند. اینکه با عزیزانتان باشید خیلی خوب است و تعامل با غریبه ها هم برایتان جالب است. از این انرژی بهره ببرید و با افراد محبوبتان برنامه ریزی کنید. شما از این صمیمیت لذت می برید. تحت انرژی امروز شاید نتوانید وجهه باکلاس و خونسرد خود را حفظ کنید. ولی کسی که شما سخت شیفته او شده اید امروز شما را به خنده می اندازد. دوست دارید بزرگ منشی و دانایی خود را حفظ کنید و کنترل خود را از دست ندهید. ولی نگران نباشید، این ویژگی ها همه انسانی هستند. در محل کار اطلاعاتی که به دستتان می رسد مطلوبتان نیست. ولی نگران نباشید. باید ذهنتان را بازتر نگه دارید و ذهن بسته ای نداشته باشید. این ایده های جدید را رد نکنید و از آنها استفاده کنید.ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 2134
 • کل نظرات : 353
 • افراد آنلاین : 8
 • تعداد اعضا : 119
 • آی پی امروز : 187
 • آی پی دیروز : 182
 • بازدید امروز : 1,838
 • باردید دیروز : 1,375
 • گوگل امروز : 2
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1,838
 • بازدید ماه : 20,688
 • بازدید سال : 162,469
 • بازدید کلی : 3,018,246