loading...
مجله تفریحی سان تو فان
omid بازدید : 138 چهارشنبه 03 تیر 1394 نظرات (0)

متولدین فروردین

فال روزانه پنجشنبه 4 تیر 1394

اگر امروز افراد شما را مثل همیشه جدی نمی گیرند ناراحت نشوید. امروز در کل روز آسانگیری است. سختی روزهای گذشته را فراموش کنید و زیاد در مورد چیزهایی که متوجه نمی شوید استرس نداشته باشید. در جهت جریان حرکت کنید و لبخند بزنید. انرژی امروز بین شما و عشقتان فضایی تیره و تار و غم انگیز ایجاد می کند و این باعث می شود که هر دوی شما حس کنید که انگار رابطه شما دیگر نتیجه بخش و پرثمر نیست. بهتر است که نگذارید این حس شما را در بر بگیرد و وسوسه شوید که ناگهان تسلیم شوید. اگر لازم شد، کمی زمان را به تنهایی سپری کنید و دوباره فردا حرف بزنید. اشکالی ندارد. آشفتگی و پریشانی دائمی در اطراف شما نمی گذارد که شما با حداکثر سرعتتان در محل کارتان کار کنید. به همین دلیل مهم است که انتظار داشته باشید کمی کندتر از همیشه عمل کنید. از اینکه هر کاری را با هر سرعتی بهر حال بتوانید تمام کنید باید خوشحال باشید.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه پنجشنبه 4 تیر 1394

امروز شاید متوجه شوید که چیزی یا کسی عمداً سعی می کند همه چیز را برایتان سخت تر کند. شما سعی می کنید کنترل اوضاع را به عهده بگیرید، ولی انگار از میان انگشتانتان فرار می کند. تصمیمات مهم نگیرید و سعی نکنید افراد را در گوشه ای گیر بیندازید. بگذارید افراد آزادی خودشان را داشته باشند. امروز بیشتر از همیشه حس می کنید که زبانتان بسته است، ولی نباید بگذارید این حس شما را از گفتن حس عمیق تعهد به رابطه ای که دوست دارید داشته باشید به شریک زندگی تان باز دارد. اگر جداً باید کارهایی قبل از دائمی شدن رابطه تان انجام دهید اکنون وقت صحبت کردن در مورد اقدامات لازم است. هر دوی شما نباید زیاد بدبین باشید، در غیر این صورت جلوتر از این نمی روید. شما با نیروی فراوان و سرسختی زیاد خود حرکت می کنید، ولی آیا واقعاً می دانید به کدام سو می روید؟ آیا هدفی نهایی در ذهن دارید؟ اکنون زمان تجزیه و تحلیل اهداف برای آینده شماست. این کار قطعاً از حرکت ها و اقدامات بدون فکر و هدف بهتر است. به سمت چیزی معنادار و هدفمند پیش بروید.

 

متولدین خرداد

فال روزانه پنجشنبه 4 تیر 1394

امروز زیاد آفتابی نشوید. سعی نکنید از افراد جوابی اجباری بگیرید. صبحانه سالمی بخورید و از کافئین دور بمانید. با افراد صحبت های معنوی و فلسفی داشته باشید و در مورد معنای زندگی بحث کنید. اگر دنبال دوستی و مصاحبت هستید باید چند روز صبر کنید زیرا مردم امروز زیاد سر حال نیستند. انرژی امروز باعث می شود که صحبت های شما جدی تر از همیشه باشد و بدین معناست که شما و عشقتان در مورد مسائل بسیار جالبی بحث و گفتگو خواهید کرد. شما شانس حل کردن یک مسئله خاص را خواهید یافت، ولی قبل از آن باید بر ترس های درونی خاصی غلبه کنید. با برداشتن این قدم متوجه می شوید که رابطه شما پایان نمی یابد و تازه شروع آن است. امروز در محل کار تولدی دوباره خواهید داشت. شما از تاریکی یکی از فازهای کارتان خارج می شوید و وارد فاز کاملاً جدیدی می شوید. تار عنکبوت های مسیر را پاک کنید. بگذارید تغییراتی بوجود آید و در این مسیر پیشرفت کنید.

 

متولدین تیر

فال روزانه پنجشنبه 4 تیر 1394

امروز به دیگران الهام بدهید تا از لاکشان درآیند. با هم در این روز آفتابی قدم بزنید. شادی خود را با دیگران تقسیم کنید و با هم گفتگوهای پرشوری داشته باشید. آسانگیر باشید و نگران فردا نباشید. امروز دلیلی وجود ندارد که تسلیم شوید و خودتان را پنهان کنید و وقتی صحبت از رابطه مهمی باشد شما ترس هایی دارید. انرژی امروز شما را تشویق می کند که خود را برای روبرو شدن با ترس هایتان و غلبه بر مشکلاتتان آماده کنید و متوجه می شوید که بیشتر مشکلات شما زاده تخیل شما بودند. پس جسور باشید و آنها را از سر راهتان کنار بزنید. امروز نیرو و انرژی زیادی در درون شما نهفته است. ولی یادتان باشد که فقط بدین دلیل که شما نیروی زیادی دارید دلیل نمی شود که این نیرو شما را خود به خود به سمت اهداف شخصی تان براند. شاید کمی بی عدالتی در امروز در طول مسیرتان باعث شود که انرژی شما به سمت اشتباهاتی سوق داده شود و کاملاً از مسیر اصلی منحرف شوید. پس حواستان را جمع کنید.

 

متولدین مرداد

فال روزانه پنجشنبه 4 تیر 1394

اگر امروز اتفاق بدی افتاد، خونسردی خود را حفظ کنید. صبر داشته باشید و با شتاب خود کارها را خراب تر نکنید. اگر عجله کنید و کارها را از آنچه هست بدتر کنید روزهای بیشتری را باید صرف درست کردن آن کنید. با افراد حرف بزنید و با دقت بیشتر به مشکلات رسیدگی کنید. امروز شما بیشتر از همیشه اخمو و عبوس هستید. نه اینکه شما راجع به چیز خاصی ناراحت یا عصبانی باشید، بلکه بیشتر مسئله این است که چیزهایی در ذهنتان است که باید خوب درباره آنها فکر کنید. عشقتان این را نشانه ای بر این می داند که شما دیگر علاقمند نیستید، به همین دلیل باید به او ثابت کنید که اینطور نیست. شما قاضی خوبی هستید و خیلی خوب می دانید که چه چیزی خوب است و چه چیزی بد است. شما دانش زیادی درباره حقیقت دارید، پس نترسید و این دانش را با افرادی که با آنها کار می کنید در میان بگذارید. امروز صبح زمانی است که اطلاعات شما بسیار مفید و مؤثر واقع می شود.

 

متولدین شهریور

فال روزانه پنجشنبه 4 تیر 1394

امروز همانطور که شما اصلاً انتظارش را ندارید ولی توفانی به سمتتان می آید. هرچه کمتر تلاش کنید همه چیز را به نفع خود تغییر دهید، همه چیز خود به خود برایتان درست می شود. از امروز لذت ببرید و برای جزئیات خودتان را خسته نکنید. شما از کمی تنها زمان سپری کردن استفاده خواهید کرد و این برایتان مفید خواهد بود. این می تواند تجربه بسیار مثبتی برای شما باشد، به خصوص اینکه شما باید فکر کنید به اینکه از رابطه فعلی خود واقعاً چه می خواهید. بجای آنکه به این رابطه ضرر بزنید، می توانید از آن برای نشان دادن احساس واقعی تان به طرف مقابل استفاده کنید و آنچه باید گفته شود را به او بگویید. در محل کار شما روی لبه تیغ راه می رود، ولی در حال حاضر عمل ایجاد تعادل را خیلی خوب انجام می دهید. صبح امروز زیاد احساس ثبات و پایداری نمی کردید، ولی با گذشت زمان، با دنیای اطرافتان احساس تعادل و هارمونی می کنید.

 

متولدین مهر

فال روزانه پنجشنبه 4 تیر 1394

اگر امروز با فرد جدیدی آشنا شوید، به تدریج همه چیزتان را به او می گویید، ولی سعی کنید که یک دفعه سفره دلتان را باز نکنید. بگذارید اول او با شخصیت عاطفی شما آشنا شود و بعد با تمام قوا خودتان را به او بشناسانید. امروز افراد احتیاج دارند که تنها باشند، پس برای آنها از لحاظ فیزیکی و عاطفی آزادی و فضای کافی را فراهم کنید. به یک مسافرت طولانی یا تعطیلات کوتاه هم فکر کنید. امروز موضوعی برای فکر کردن می یابید، به خصوص اگر به عمیق تر کردن رابطه و پیوندی دائمی فکر می کنید. اگر اینطو باشد صحبت هایی جدی باید عشقتان داشته باشید. به مشکلات پیش رو فکر نکنید تا مسیر شما سخت نشود. بهتر است مثبت فکر کنید و جسارت داشته باشید. توانایی های قوی، حساس و مؤثر شما امروز در ساعات اولیه صبح مورد تأکید قرار می گیرند. دیگران به سمت شما می آیند زیرا می دانند که می توانند برای حمایت و آسایش روی شما حساب کنند. برای خودتان هم وقت بگذارید و کل زمانتان را به دیگران اختصاص ندهید.

 

متولدین آبان

فال روزانه پنجشنبه 4 تیر 1394

امروز از خرج های پولی و عاطفی دریغ نکنید. امروز هر کاری بکنید بعداً پاداش آن را می گیرید. خوش بگذرانید و تفریح کنید. امروز روز آزادی از محدودیت ها است. زنجیرها را پاره کنید و دنیای جدید را در ذهنتان و در محیط اطرافتان بگردید. به ماجراهای جالب نه نگویید. امروز متوجه می شوید که قرار امشب تان با فردی، آنطور که انتظار داشتید نیست زیرا فرد مورد خیلی با تصور شما فرق دارد. او خیلی محافظه کار است و از شما هم بزرگتر نشان می دهد، گرچه از لحاظ سنی از شما کوچکتر است. ولی زود امکان شکل یافتن رابطه تان را رد نکنید، زیرا با گذشت زمان او ثابت می کند که انسان موردنظر شماست. امروز صبح و بعدازظهر شتاب کارها زیاد می شود و تا عصر سرعت شما خیلی زیاد می شود. چیزهایی که در موردشان مطمئن نبودید کاملاً مشخص می شوند و سر جایشان قرار می گیرند و شما بالاخره حس می کنید که دوباره در مسیری که باید باشید قرار می گیرید و آنچه می خواهید انجام می شود.

 

متولدین آذر

فال روزانه پنجشنبه 4 تیر 1394

امروز روز گوشه گیری و درونگرایی نیست. گذشته را پشت سر بگذارید و به جلو نگاه کنید. فرصت هایی که پیش می آید را از دست ندهید و موتور خود را با تمام قدرت روشن کنید. امروز روزی عالی برای گسترده کردن افق های پیش رو و شروع ماجراها است. انرژی امروز درست همان چیزی که برای آرام شدن و گرفتن مسئولیت در رابطه ای که هستید را فراهم می کند. گاهی شما به راحتی نمی توانید این کارها را بکنید، به خصوص وقتی مشکلی پیش می آید یا مسئله ای سخت می شود. ولی در حال حاضر شما با گوش دادن به آنچه عشقتان برای گفتن دارد کمک خیلی خوب و مثبتی به این رابطه می کنید. امروز باید به باغچه پروژه های کاری خود رسیدگی کنید. باید منظم و مرتب باشید تا بتوانید نتایجی که می خواهید را بدست آورید. به برنامه و نقشه خود پایبند باشید و از آن قصور نکنید. هرچه تعادل و ثبات بیشتری داشته باشید، کارهای بیشتری را تمام خواهید کرد.

 

متولدین دی

فال روزانه پنجشنبه 4 تیر 1394

امروز به موسیقی مورد علاقه خود گوش کنید. مهمانی بگیرید و برقصید و همه چیز دور و برتان را تر و تازه کنید. گل های تازه بخرید و اتاقتان را به آنها مزین کنید. امروز روز خوبی برای هدایت انرژی مثبت به سوی دنیاست. ماجراجویی کنید. شروع کننده پروژه ها باشید و نگران جزئیات نباشید. امروز برای خودتان چاه نکنید. شاید در یکی از حفره های تاریک مغزتان غرق شوید، پس سعی کنید که با این کار فرصت ملاقات با فرد خاصی را از دست ندهید. اگر مهمانی یا مناسبت اجتماعی خاصی هست که باید بروید، پس این فرصت خوبی برای شماست که کمی تفریح کنید. حتی اگر تنها باشید، باید تنهایی شما مطمئن باشد. خیلی اوقات، زمانی که افرادی دور و برتان باشند که بتوانند به شما در صورت نیاز کمک کنند، احساس ثبات و امنیت می کنید. امروز شما خودتان هستید و خودتان، پس نباید دنبال حمایت دیگران باشید.

 

متولدین بهمن

فال روزانه پنجشنبه 4 تیر 1394

امروز تصمیم گیری برای هر چیزی بسیار برایتان سخت می شود. درباره کار و چیزهایی که باید انجام شود استرس نداشته باشید. امروز روزی است که نباید آن را پر از انرژی گذشته ها کنید. فردا وقتی بیدار شدید احساس بهتری خواهید داشت. برای ماجراها ریسک کنید. امروز باید نقشه و برنامه درستی برای آینده طراحی کنید، نه اینکه بنشینید فکر کنید که در آینده چه اتفاقی می افتد و کاری نکنید. اگر در شروع یک رابطه نویدبخش هستید، باید خوب فکر کنید که در آینده می خواهید به کدام سو بروید. این باعث می شود که در مورد آینده با عشقتان صحبت کنید. امروز ذات معصوم خود را در بر بگیرید. دوباره کودک شوید. رفتار بازیگوش و بچگانه ای با همکارانتان داشته باشید. رفتار کینه توزانه و بد خود را کنار بگذارید. بهتر است ببخشید و فراموش کنید و بدون اعتنا به گذشته، با قلبی پاک مانند قلب کودکان به جلو پیش بروید.

 

متولدین اسفند

فال روزانه پنجشنبه 4 تیر 1394

امروز کارهای شما خوب و آسان پیش می روند. شما متوجه می شوید که نیروی زیادی هست که احساسات شما را تغذیه می کند و شما می توانید این نیرو را تا انتها زیادش کنید. از ذات قوی و دینامیک خود برای بردن دل دیگران استفاده کنید. از انرژی خود برای شاد کردن دیگران هم استفاده کنید. نباید عقب نشینی کنید، ماجراجو باشید. شما و عشقتان امروز از برنامه ریزی با یکدیگر برای آینده سود زیادی خواهید برد. هر چه بیشتر در مورد جزئیات هدف خود فکر کنید و برنامه ریزی کنید بهتر است. با شروع پروژه ای که بدست گرفته اید، به چیزهای زیادی دست می یابید و این شما را به هم نزدیکتر می کند و چیزی مثبت برای هر دوی شما دارد. بعداً از اینکه اولین تلاش ها برای آغاز آن را صورت دارید خوشحال می شوید. هیچ چیز بدتر از گیر کردن در روتین روزانه و روزمره گی نیست. در حال حاضر شاید شما در چنین موقعیتی گیر کرده باشید، زیرا بدین ترتیب احساس آرامش و راحتی بیشتری می کنید. شما احساس ثبات و پایداری می کنید. ولی در دام این موقعیت نیفتید. ریسک کنید و به مرحله بعدی بروید.

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 2134
 • کل نظرات : 353
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 118
 • آی پی امروز : 50
 • آی پی دیروز : 564
 • بازدید امروز : 235
 • باردید دیروز : 1,768
 • گوگل امروز : 7
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 12,088
 • بازدید ماه : 2,003
 • بازدید سال : 416,244
 • بازدید کلی : 2,826,916