loading...
مجله اینترنتی سان تو فان
omid بازدید : 247 سه شنبه 01 اردیبهشت 1394 نظرات (0)

فال روزانه فروردین

چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394

امروز در کارتان منتظر تأخیر و کمبود باشید. در واقع، بازدهی عمومی شما در هر وظیفه ای که دارید کم می شود. این را بپذیرید و با جریان حرکت کنید. امور مالی هم شاید ناامیدکننده شوند.

 

پیش بینی روابط شما: امروز نباید تسلیم شوید و تنها در خانه بنشینید و فیلم های غمگین نگاه کنید. اگر با عشقتان قرار بگذارید و کاری جدی با هم انجام دهید، روزتان بسیار سازنده خواهد شد. با هم برای تماشای یک بازی بروید یا کاری انجام دهید که درباره عشق و زندگی به شما آموزش دهد. این کارها به شما الهام می دهد.

 

پیش بینی شغل شما: امروز ایده های زیادی به سمت شما می آید و شما نقشه های بزرگی می کشید که چطور شغلتان را تغییر دهید و کسب و کار جدیدی آغاز کنید. در کار جدیدی مدرک کسب کنید و در عین حال دنیا را نجات دهید. این رویاپردازی اشکالی ندارد.

 

فال روزانه اردیبهشت

چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394

امروز روز ضعیفی برای تصمیم گیری های مهم با دیگران است. افراد مافوق شما یا هر فردی بزرگتر از شما ممکن است با شما مخالفت کند.

 

پیش بینی روابط شما: دوست دارید ارتباط برقرار کنید و در عین حال واقعاً نمی دانید چگونه آنچه باید بگویید را با کلمات بیان کنید. انرژی امروز کمکی به شما نمی کند. زیرا شما از عواقب این کار می ترسید. اگر شجاع باشید و مکالمه را شروع کنید، نتیجه مثبتی برای هر دوی شما حاصل می شود.

 

پیش بینی شغل شما: شاید برایتان سخت باشد که امروز آرام بنشینید و درباره مسائل کاری فکر نکنید، حتی اگر کیلومترها دورتر از محل کارتان باشید. تلاش آگاهانه ای برای آرام کردن خود انجام دهید و آرام باشید. انرژی های منفی و بیقراری را کنار بگذارید و عصبی نباشید.

 

فال روزانه خرداد

چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394

امروز ممکن است احساس تنهایی یا جدا بودن از دیگران به شما دست بدهد. شاید سپرهایی که درست کرده اید جلوی ارتباط شما با دیگران را می گیرد. این همیشه مسئله ساز بوده است زیرا حصار هم مانع است و هم محافظ.

 

پیش بینی روابط شما: در میان گذاشتن احساسات تان با فردی خاص شاید آن اندازه که امیدوار بودید آسان نباشد. شما نقاط اشتراک فراوانی دارید، ولی در حال حاضر در شروع گفتگو دچار مشکل شده اید. این حالت دائمی نیست، فقط باید تلاش بیشتری بکنید و نیازهای واقعی او را کشف کنید.

 

پیش بینی شغل شما: فردی که انرژی فیزیکی بسیار زیادی دارد امروز شما را برمی انگیزد. با طول موج او هماهنگ شوید و از عشق او به زندگی لذت ببرید. شما هم این شور و عشق را وارد محل کارتان کنید. کارتان را با قدردانی انجام دهید.

 

فال روزانه تیر

چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394

امروز احساس بی هدفی و سرگردانی می کنید، به خصوص از نظر ذهنی. نگران نباشید، این اثر گذراست. مسئولیت های شما با کودکان بر درگیری شما با گروه ها تأثیرگذار است. شاید آزادی عمل بیشتری برای ارتباط با دیگران می خواهید، زیرا کاری هست که باید انجام دهید.

 

پیش بینی روابط شما: اگر امروز نمی توانید کلمات را کنار هم بیاورید نگران نشوید. دلیل آن انرژی امروز است. برای شما سخت است که بدانید چگونه به مسئله حساسی در مورد عشقتان رسیدگی کنید. حس می کنید که قبل از صحبت با او باید تمرین کنید.

 

پیش بینی شغل شما: دیگران شما را به مرحله بعد هل می دهند. بجای مبارزه با این موج انرژی با آن همراه می شوید. حالا زمان آن است که نقشه حمله بریزید. از همیشه خوشحال ترید. پس از آتش درونی خود استفاده کنید.

 

فال روزانه مرداد

چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394

امروز روز چالش برانگیزی برای ارتباط با مافوق ها یا افراد بزرگتر یا باتجربه تر از خودتان است. بعضی از شما مسئولیت های بیشتر با والدین خود دارید که نمی توانید نادیده بگیرید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز می خواهید که کاملاً در لاک خود فرو بروید. شاید هم لازم باشد با عشقتان حرف بزنید زیرا میانه شما در حال حاضر خوب نیست. بجای حس تنفر و بیزاری، بهتر است که شروع به گفتن چیزی کنید و نارضایتی خود را اعلام کنید. بالاخره در رابطه شما بهبود حاصل می شود.

 

پیش بینی شغل شما: شما احساس شارژ شدن می کنید، گویی دوباره زاده شده اید. چهارچوب فکری شما به شما می گوید که شجاع و نترس باشید. شما معصومیتی دارید که انگار برای اولین بار است که دنیا را می بینید. از این دیدگاه لذت ببرید.

 

فال روزانه شهریور

چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394

امروز احساس دودلی می کنید و از مسیری که می خواهید دنبال کنید مطمئن نیستید. به علاوه روابط با افرادی از فرهنگ های مختلف یا کشورهای دیگر دشوار می شود. نگران نباشید این قضیه گذراست.

 

پیش بینی روابط شما: امروز ملاقات با عشقتان بازی جدی ای می شود. اگر اولین بار است سر قرار می روید، شاید با فردی بزرگتر از خودتان و احتمالاً عاقل تر روبرو شوید. شاید بهترین لحظه عمرتان نباشد، ولی قطعاً چیزهای بسیار مفیدی یاد می گیرید. شاید هم بخواهید دوباره او را ببینید و چیزهای بیشتری یاد بگیرید.

 

پیش بینی شغل شما: سرعت خود را بیشتر کنید. اخیراً پاهایتان را پشت سرتان می کشیدید و این رفتار در هر کاری که انجام می دادید منعکس می شد. تهاجمی تر عمل کنید و با ایمان به اهدافتان برسید. این تغییر رفتاری تأثیر مثبتی بر همه جنبه های کاری شما خواهد داشت.

 

فال روزانه مهر

چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394

امروز روز ضعیفی برای امور مالی است. احساس ورشکستگی و بی پولی می کنید. شاید در دسترسی به پول خود یا مراقبت از آنچه دارید دچار مشکل شوید. در هر صورت روز ضعیفی برای تصمیمات مهم است.

 

پیش بینی روابط شما: شاید امروز زیاد هیجان نداشته باشید، ولی دیدگاه شما بسیار خاکی و صمیمی باشد. این درست همان چیزی است که حالا نیاز دارید. شاید اینطور به نظر نرسد ولی همه چیز آماده است تا احساسات مبهم خود را به زبان آورید.

 

پیش بینی شغل شما: شما شبیه یک کپه آتش زنه هستید که ناگهان فردی با جرقه ای در نگاهش از کنارتان رد می شود. شعله ای روشن می شود و شما با هم آماده تغییر بزرگی می شوید. آتشی که برپا می شود شما را وادار می کند که جاه طلب تر شوید. موفقیت در دسترس شماست.

 

فال روزانه آبان

چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394

امروز روز ایده آلی برای کار کردن با شرکا و دوستان نزدیک نیست، زیرا انرژی امروز بلوکه شده است. دیگران همکاری نمی کنند یا تردید دارند. تنها چاره شما این است که صبور باشید و از دیگران توقع زیادی نداشته باشید.

 

پیش بینی روابط شما: اگر امروز اشتیاق رفتن سر آن قرار را ندارید نگران نشوید. شاید این نشانه آن باشد که شما تردید دارید و تا لحظه آخر شک دارید. شاید هم نگرش طرفتان به زندگی خیلی قدیمی باشد. ولی اگر بروید، حس امنیت زیادی می کنید.

 

پیش بینی شغل شما: حتی اگر به دور از محل کارتان باشید، احتمال اینکه احساس تنشی در درونتان نمایید زیاد است. سردرد هایی که امروز دارید به استرس کاری مربوط می شوند. یک خروجی سالم برای این انرژی بیابید.

 

فال روزانه آذر

چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394

امروز بدست آوردن همکاری همکاران در محل کار سخت می شود زیرا افراد دیرجوش هستند. با جریان پیش بروید و تلاشتان را بکنید و از تصمیمات مهم اجتناب کنید و برای کاری داوطلب نشوید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز سعی دارید روی احساسات مبهمی که اخیراً در دلتان هست نامی بگذارید. در صحبت با شریک زندگی تان شروع به مشاهده منشأ عواطف خود و دلیل آنها می کنید. این به هر دوی شما کمک می کند که ریشه ترس های خود را بیابید و آنها را درمان کنید.

 

پیش بینی شغل شما: صحبت کردن با فردی معنوی به شما کمک می کند که بار بسیاری از نگرانی های کاری خود را سبک کنید. حرف های مهربانانه و آرام کننده این فرد را با گوش جان بپذیرید. بجای آنکه تسلیم استرس ذهنی کارتان شوید، آرام شوید.

 

فال روزانه دی

چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394

امروز روز پر جنب و جوشی برای شما است و تمرکز شما بر کودکان، ورزش، تعطیلات یا هنر است. بهر حال، امروز کسی یا چیزی برایتان آیه یأس است. بدانید که برنامه های سفر و مسائل مربوط به رسانه، چاپ، پزشکی یا حقوقی و تحصیلات عالی، امروز چیزهای ناپایداری هستند.

 

پیش بینی روابط شما: وقتی نمی توانید آزادانه، با صداقت و راستگویی حرف بزنید، معلوم است که احساس محدودیت می کنید و این به سبک شما نمی آید. قرار امشب همین اثر را بر روی شما دارد. متوجه می شوید که نمی توانید طبیعی باشید و بنابراین نمی دانید چه بگویید. این حال و هوا را کنار بگذارید و شروع به صحبت در مورد همه چیز بکنید. حال شما خیلی تغییر خواهد کرد.

 

پیش بینی شغل شما: شما در گره ها گیر کرده اید و ناامید شده اید زیرا انتخاب های زیادی دارید و انرژی شما زیاد است، ولی مسیری ندارید که آن را دنبال کنید. زمانی را برای آرام کردن ذهنتان و مدیتیشن بگذارید. برای یافتن پاسخ به درونتان بنگرید.

 

فال روزانه بهمن

چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394

برخوردهای شما با والدین و افراد مافوق (از جمله رئیس) شاید امروز سخت شود. افراد همکاری نمی کنند یا آنچه پیشنهاد می کنید را نمی پذیرند. در واقع شاید آنها دیرجوس باشند یا سر راهتان سنگ اندازی کنند. مسائل مربوط به بانک، مالیات، بدهی و غیره گیج کننده می شوند. از تصمیمات مهم در این موارد اجتناب کنید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز در رفتار خود نسبت به فرد خاصی محافظه کارتر و تودارتر می شوید. همه ترس ها و تردیدهای شما با انتقام همراه شده اند و حس می کنید که انگیزه های او صادقانه نیستند. ولی اشتباه می کنید. باید رفتار خود را گرمتر کنید و بگذارید گرما و بخشندگی وارد قلبتان شود. اگر شما تغییر کنید، او هم تغییر می کند.

 

پیش بینی شغل شما: باید حتماً تمرین و نرمش بدنی انجام دهید. استنشاق هوای تازه برایتان بسیار سودبخش خواهد بود. حداقلش این است که در محل کمی پیاده روی می کنید. بهتر است که پاهایتان را کش بدهید و بدنتان را به جنبش وادار کنید.

 

فال روزانه اسفند

چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394

فردی بزرگتر یا با تجربه تر از شما امروز شما را عقب نگه می دارد یا تلاش های شما را مورد نقد قرار می دهد. این موضوع را جدی نگیرید، البته نمی توانید آن را نادیده بگیرید. زیاد بزرگش نکنید و نگران چیزهای کوچک نباشید. فقط روی چیزهای بزرگ تمرکز کنید.

 

پیش بینی روابط شما: اگر منعطف و سازگار بودن در رویکرد و نگرش تان نسبت به هم دچار مشکل شده اید نگران نشوید. امروز صحبت های آسان و راحت هم دشوار می شوند. بجای نگرانی درباره آنچه می خواهید بگویید، صادقانه به عشقتان گوش کنید. دقیقاً به حرف هایش گوش کنید و ببینید که اصلاً هیچ مشکلی وجود نداشته است.

 

پیش بینی شغل شما: نگذارید ذهنتان درگیر مسائل کاری شود. برای شغلتان خوب نیست که در مورد هر کاری که انجام می دهید جبهه بگیرید. به خصوص وقتی که از محل کار دورید. وقتی محل کار را ترک می کنید، بارها و سنگینی ها را همانجا بگذارید و بیرون بیایید.ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 2134
 • کل نظرات : 353
 • افراد آنلاین : 8
 • تعداد اعضا : 119
 • آی پی امروز : 187
 • آی پی دیروز : 182
 • بازدید امروز : 1,847
 • باردید دیروز : 1,375
 • گوگل امروز : 2
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1,847
 • بازدید ماه : 20,697
 • بازدید سال : 162,478
 • بازدید کلی : 3,018,255