loading...
مجله تفریحی سان تو فان
omid بازدید : 167 شنبه 30 خرداد 1394 نظرات (0)

 

متولدین فروردین

فال روزانه یکشنبه 31 خرداد 1394

امروز اگر دقیقاً نگویید چه می خواهید دچار دردسر می شوید. برای حفظ صلح ارزش های خود را به خطر نیندازید. رمانس و عشق امروز برایتان مطلوب هستند، ولی فقط اگر رفتار شما پر از آرامش و بی اعتنایی باشد. عواطف شما بسیار قوی هستند، پس تلاشتان را بکنید که با چهارچوب ذهنی منطقی به آنها تعادل بدهید. امروز رابطه شما تبدیل به یک ماجرای حماسی می شود و چند تغییر کوچک در زندگی تان ایجاد می کند. اگر تازه با کسی آشنا شده اید، احتمالاً متوجه می شوید که بعضی چیزها خیلی سریع بین شما رشد می کند و توسعه می یابد. افق های جدیدی ظاهر می شوند و عشق فراوان می شود. مواظب باشید از آتش این عشق نسوزید. امروز شما متوجه نمی شوید دیگران چگونه به کارهایشان می رسند و اولین واکنش شما این است که از آنها انتقاد کنید. حواستان باشد. اینکه کسی کارهایش را به شیوه شما انجام نمی دهد دلیل نمی شود که شما حق سرزنش او را داشته باشید.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه یکشنبه 31 خرداد 1394

امروز روز مطلوبی برای شماست. باید راه های ارتباطی را باز بگذارید تا بتوانید دانش خود را به دیگران انتقال دهید و اطلاعات مهمی دریافت کنید. انرژی شما امروز بالاسا. غرور و احساسات شما امروز زیاد است. اگر می خواهید عشق شما از حالت کسل کننده و پیش بینی پذیر درآید و حالت بانشاط و پرشوری بگیرد، باید خودتان کاری بکنید. امروز شما باید اقدامی انجام دهید و گفتگویی را شروع کنید یا انتخاب های عاقلانه ای انجام دهید تا رابطه شما مانند رویاهایتان شود. جسور باشید. با آنکه شما دوران سختی را می گذرانید، ولی امروز نقطه روشنی در این تاریکی محسوب می شود. باید برای خودتان و اطرافیانتان خوشحال باشید. شما با دیگران ارتباطات محکمی برقرار می کنید که در آینده برایتان نتیجه بخش و مثمر ثمر است.

 

متولدین خرداد

فال روزانه یکشنبه 31 خرداد 1394

امروز کمی احساس بیقراری می کنید. دوست دارید حرفتان را به دیگران برسانید. متأسفانه زبانتان انگار بسته شده و نمی توانید دقیقاً چیزی را که می خواهید بگویید بیان کنید. تعادل امروز مهم می شود. باید تلاش کنید و هارمونی بین اطرافیانتان برقرار کنید. امروز روز خوبی برای بیرون رفتن و اجتماعی شدن و خوش گذراندن است. یک رابطه جدید در حال شکل گرفتن است و شما حداقل چنین انتظاری دارید. اگر به مهمانی یا مناسبت دیگری می روید، باید بدانید که چه می خواهید و دوست دارید با چه کسی آشنا شوید. امروز بنشینید برای خودتان یک سیستم پاداش تعریف کنید. به خودتان بگویید اگر به هدف خاصی رسیدید، می تواند استراحت کنید، خودتان را مهمان کنید یا چیزی برای خودتان بخرید. بعد هدف و پاداش دیگری تعیین کنید. بدین ترتیب به اهداف زیادی دست می یابید.

 

متولدین تیر

فال روزانه یکشنبه 31 خرداد 1394

اگر دائماً منتظر باشید که بعضی چیزها اتفاق بیفتند، شاید یک روز صبح بیدار شوید و متوجه شوید که زندگی شما گذشته است و نیمی از چیزهایی که رویایش را داشتید نیز به تحقق نپیوسته است. زمان اقدام کردن همین حالاست. نقشه خود را عملی کنید. شاید لازم شود سازش هایی صورت دهید، ولی در کل دیگران دنبال رو شما خواهند بود. امروز در مورد رابطه عشقی خود حس می کنید زیاد رویتان فشار هست. اگر امیدوار بودید که با آن فرد خاص روز خوبی را بگذرانید، امروز غافلگیر می شوید. او ایده های دیگری در سرش دارد و مشغله زیادی دارد. اگر نمی توانید با این کنار بیایید، باید بهانه خوبی بیاورید. شما با غیبت های زیادی محاصره شده اید. مسئله دیگران مسئله شما می شود. قبل از آنکه متوجه شوید، در میان گردابی از اطلاعات بیهوده در مورد اینکه کی به کی چی گفت یا کی چی کار کرد و … گیر می افتید. سعی کنید از این چیزها دوری کنید.

 

متولدین مرداد

فال روزانه یکشنبه 31 خرداد 1394

امروز به عزیزان خود یادآوری کنید که چقدر برایتان اهمیت دارند. امروز کلمات قدرت زیادی می یابند، پس به سادگی از آنها نگذرید. در رفتار خود با دیگران باملاحظه باشید. تلاشتان را بکنید تا آرامش را حفظ کنید. کینه نگه داشتن یا نفرت داشتن از کسی چیز خوبی نیست. رفتار خوب و ظاهر منظم و آراسته عناصر کلیدی امروز هستند. انرژی امروز شما را شکست ناپذیر می کند و این یعنی شما در انتخاب های خود در مورد فردی که مناسبتان است آزاد هستید. انگار هر کاری که می کنید، هر چیزی که می گویید و هر چیزی که می پوشید، طرفتان را مجذوب می کنید. شما بسیار جذاب هستید و دوست دارید ببینید آیا جذابیت و کاریزمای شما برای او مهم است یا خیر. انتظار نداشته باشید که مردم آنطور که شما می خواهید رفتار کنند. دیگران و خود شما امروز کمی فراموش کار می شوید. از یک گوشتان می شنوید و از گوش دیگرتان به در می کنید. اعتماد کامل به کسی نداشته باشید.

 

متولدین شهریور

فال روزانه یکشنبه 31 خرداد 1394

امروز احساسات خود را به نحو آزادانه ای بیان کنید. محدودیت هایی که نمی گذاشتند کارهایی که می خواهید را انجام بدهید، کنار بگذارید. نیازهای خود را برای نیازهای دیگران فدا نکنید. همه چیز خود به خود پیش می رود و شما روحیه خوبی خواهید داشت. به اطرافیان خود لبخند بزنید. باید در مورد کارهایی که در گذشته انجام داده اید بیشتر و وسیع تر فکر کنید. اگر می خواهید از فرصت رمانتیکی که امروز برایتان پیش می آید بهره ببرید، باید رفتارتان را عوض کنید. شما تمرکز خود را روی انتخاب های غیرمحتمل تری گذاشته اید، دید خود را باز کنید تا پاداشتان را بگیرید. امروز انگار در یک لحظه باید مراقب صد چیز باشید، و نکته جالب اینجاست که در این کار موفق هم می شوید و همه چیز تحت کنترل شماست. دیگران تحت تأثیر توانایی شما در انجام چند کار قرار می گیرند، زیرا آنها چنین قدرتی ندارند.

 

متولدین مهر

فال روزانه یکشنبه 31 خرداد 1394

امروز خوش بگذرانید و در مورد هیچ چیز زیاد جدی نباشید. امروز روز خوبی برای استراحت و لذت بردن از مناظر است. به سینما بروید یا تئاتر ببینید. به مهمانی بروید و جشن بگیرید. بهترین و جذاب ترین لباس هایتان را بپوشید و به خودتان برسید. امروز روزی است که باید پرحرف و سرزنده باشید و اجتماعی شوید. مسائل عاطفی دشوار روحیه خوب و مثبت شما را خراب نمی کنند. امروز خیلی چیزها برایتان دشوار و سنگین می شوند. اگر اولین بار سر قرار می روید، به سختی می توانید سرعت رویدادها را کنترل کنید. دوست دارید همه چیز آرام و بدون عجله پیش برود. اگر چنین مشکلی دارید، باید رک و راست و با صداقت حرفتان را بزنید. دیگران امروز وقت شما را با حرف زدن می گیرند. یادتان باشد که وقت شما ارزشمند است. هر وقت لازم شد راهتان را بکشید و بروید.

 

متولدین آبان

فال روزانه یکشنبه 31 خرداد 1394

امروز شما هیچ کار خطایی انجام نمی دهید. در واقع، می توانید بدون آنکه کسی متوجه شوید موانع را پشت سر بگذارید. شما حتی ترجیح می دید که در مرکز توجه باشید. اشکالی ندارد، انتخاب با شماست. امروز استقلال داشتن برای شما امری کلیدی است. هر چه بیشتر خودتان را آزاد می کنید، روحیه شما بهتر می شود. امروز از تغییر حیات عشقی خود به چیزی جدیدتر لذت می برید. شما دو نفر رفتارتان با هم و نحوه ارتباط برقرار کردن خود را نیز عوض می کنید. نیازی به گفتن نیست که امور بین شما خیلی بهتر و پرشورتر می شود. بنابراین می بینید که چیزی برای جشن گرفتن دارید. امروز باید جواب ایمیل ها و تماس های تلفنی را فوراً بدهید. اطلاعات مهمی از طرف افرادی به سمت شما می آید. خوب گوش دهید و راه های ارتباطی را باز بگذارید. فرصتی در انتظار شماست.

 

متولدین آذر

فال روزانه یکشنبه 31 خرداد 1394

امروز تفریح کنید. زمان آن رسیده که همه کارهایی که تابحال انجام داده اید را با کمی سرگرمی متعادل کنید. تلاش های صادقانه دیروز امروز پاداش های خوبی می دهند. از دریافت آنچه قانوناً از آن شماست خجالت نکشید. به دستاوردهای خود ببالید. اگر کسی نیست که با او شام بیرون بروید، خودتان را به شام مهمان کنید! امروز بعضی چیزها از حالت خوب به حالت مضحک می رسند. انگار همه قوانینی که در مورد روابط یاد گرفته بودید و درک کرده بودید وارونه می شوند. در این زمان شما به سوی ناشناخته ها می روید. ولی این همان چیزی بود که می خواستید، اینطور نیست؟ اگر چیز خوبی برای گفتن ندارید، پس چیزی نگویید. یک کلمه منفی مانند برق و باد منتشر می شود و شما را به دردسر می اندازد. انتقاد کردن از دیگران راحت است، ولی یادتان باشد که همیشه از این انتقادها استقبال نمی شود.

 

متولدین دی

فال روزانه یکشنبه 31 خرداد 1394

امروز سرعت کارهای شما زیاد می شود و کلمات زیبا و شاد شما در هر محیطی مورد استقبال قرار می گیرد. با دیگران همکاری داشته باشید. امروز زمان بیرون رفتن و اجتماعی شدن و تفریح کردن است. چیزهای زیبا و موسیقی آرامش بخش در چنین روزی برایتان جالب است. خودتان باشید و از این کار نترسید. انرژی امروز درست همان چیزی است که برای ذوب کردن یخ های موجود در رابطه شما لازم است. امروز یک اتفاق به شما کمک می کند درک کنید که فرد موردنظرتان هم انسان است و هر دوی شما می توانید احساسات خود را به هم بگویید و سفره دلتان را باز کنید و از گفتن رازتان به او ترسی نداشته باشید. امروز همه چیز خیلی روان خوب برایتان پیش می رود. جذابیت و صمیمیت شما امروز مورد تقدیر قرار می گیرد و اطرافیان شما را جذب می کند. جوک ها و داستان های زیادی نقل می شود و شما دل دیگران را می برید.

 

متولدین بهمن

فال روزانه یکشنبه 31 خرداد 1394

امروز خیلی ها چیزهای زیادی برای گفتن دارند، ولی شما دوست دارید بنشینید و فقط گوش دهید. این کار اصلاً اشکالی ندارد. بیشتر چیزهایی که می شنوید غیبت هستند، بنابراین شما نمی خواهید درگیر آن شوید. این حرکت عاقلانه ای است. سرتان را پایین بیندازید و فقط بشنوید و چیزی نگویید. هر چیزی که به نظرتان درست نمی رسد را فیلتر کنید. امروز مانند همیشه احساس خونسردی می کنید، ولی کسی که مدتی است چشمش شما را گرفته اینطور نیست. او شما را تحسین می کند و می خواهد بیشتر شما را بشناسد. باید گفتگوی صادقانه و رک و راستی با هم داشته باشید و قبل از آن در مورد رفتار یکدیگر پیش داوری نکنید. شما هم او را جذاب می یابید. شما خیلی جدی هستید، ولی دیگران شما را جدی نمی گیرند. باید قدرت بیشتری به کلمات خود بدهید تا تأثیر زیادی روی طرفتان داشته باشند.

 

متولدین اسفند

فال روزانه یکشنبه 31 خرداد 1394

امروز خودخواه نباشید. امروز زمان فکر کردن درباره دیگران است. قبل از آنکه پروژه تان را به تنهایی پیش ببرید، از یک شریک یا دوست کمک بگیرید. با همکاری یکدیگر کارها آسانتر می شوند، حتی با آنکه واقعاً می خواهید کارتان را خودتان انجام دهید. تلاشی که یک تیم صورت می دهد نتایج غیرمنتظره ای تولید می کند که بسیار مطلوب است. امروز رمانس موضوع داغی می شود. اگر سر قرار می روید، بهتر است برای همه چیز آماده باشید. زیرا شدت این برخورد حتی می تواند سنگ ترین دلها را آب کند. این بدان معنا نیست که باید دلتان را سنگ کنید، ولی اگر عقب نشینی کنید و قدمی به جلو برندارید، ادامه ای برای این رابطه متصور نیست. امروز کار کردن با شرایط سختی که دارید دشوار می شود و ناامید می شوید. تلاشتان را بکنید و کارهایتان را با لبخند انجام دهید. به خودتان زیاد فشار نیاورید.مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 2134
 • کل نظرات : 353
 • افراد آنلاین : 10
 • تعداد اعضا : 119
 • آی پی امروز : 211
 • آی پی دیروز : 268
 • بازدید امروز : 1,223
 • باردید دیروز : 1,434
 • گوگل امروز : 7
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 2,657
 • بازدید ماه : 31,778
 • بازدید سال : 106,143
 • بازدید کلی : 2,961,920