loading...
مجله تفریحی سان تو فان
omid بازدید : 231 شنبه 08 فروردین 1394 نظرات (0)

فال روزانه | یکشنبه 9 فروردین 1394

 

فال روزانه متولدین فروردین

یکشنبه 9 فروردین 1394

امروز به یک موزه هنری بروید. قلب و ذهن شما همگام با هم حرکت می کنند بنابراین امروز را به روزی شاد و بی دردسر برای خود تبدیل کنید. با دوستان یا عشق خود قرار بگذارید و یک بعدازظهر عالی برای خود رقم بزنید. غذاهای خوشمزه میل کنید و از زیبایی های طبیعت لذت ببرید.

 

پیش بینی رابطه شما: اگر استعداد شعر نوشتن دارید امروز بهترین زمان برای سرودن بهترین شعرهای عاشقانه است. اگر هم ندارید می توانید با بهترین کلمات نهایت عشق خود را به فرد مورد علاقه تان ابراز کنید. این کار باعث می شود هر دو شما احساس بسیار خوبی داشته باشید. شاید تاکنون از یکدیگر خجالت می کشیدید تا احساسات عمیق خود را بروز دهید اما امروز زمان مناسبی برای این کار است.

پیش بینی شغل شما: ارتباط برقرار کردن با همکاران کمی دشوار است. شاید مجبور باشید کلمه به کلمه حرف های خود را برای آنها توضیح دهید. اما صبور باشید و با حوصله رفتار کنید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

یکشنبه 9 فروردین 1394

امروز ذهن و قلب شما در دو جهت مخالف هم حرکت می کنند و احساس می کنید همه چیز دست به دست هم داده اند تا شما را گیج کنند. نمی توانید اتفاق های موجود را مدیریت کنید. بهتر است زیاد به آن اهمیت ندهید. بیشتر به بخش حساس و پذیرنده خود فکر کنید، کناری بنشینید و اجازه ندهید فکرهای بد فکرتان را مشغول کند.

 

پیش بینی رابطه شما: امروز احساسات لطیف و عشق شکننده ای دارید. شاید کلمات عاشقانه ای از طرف خود بشنوید. امروز شجاعت و شهامت بالایی در عشق دارید و اگر عشقتان از شما بخواهد تا انتهای دنیا بروید و بازگردید، حتما این کار را می کنید. کاری کند که باعث خوشحالی او شوید.

 

پیش بینی شغل شما: برای ذات سخت کوش و صداقت کاری خود دیگران بسیار تحسینتان خواهند کرد. در نتیجه این تشویق ها قدرت درونی زیادی پیدا می کنید و کارهای عالی انجام می دهید.

 

فال روزانه متولدین خرداد

یکشنبه 9 فروردین 1394

احساسات شما همیشه در نوسان است. امروز بیشتر احساساتی و مراقب هستید. امروز می توانید هوشمندانه تر احساسات درونی خود را توضیح دهید و همچنین می توانید کمی احساس و لطافت را چاشنی منطق خشک و سرد خود کنید. این را باور داشته باشید همه انسان ها منحصر به فرد هستند.

 

پیش بینی رابطه شما: امروز این فرصت را دارید تا احساسات عمیق خود را به فرد خاصی بیان کنید. شاید همیشه نگران این کار بودید یا برای آن برنامه ریزی کرده بودید. در هر صورت این فرصت پیش آمده است. همین مساله باعث ایجاد گرما و لطافت بیشتری در رابطه شما می شود. بنابراین از این نیروهای مثبت نهایت استفاده را ببرید.

 

پیش بینی شغل شما: تنش هایی درونی شما در محیط کار بیرون می زنند اما شما مثل همیشه رفتار عادی خود را دارید. شاید این کشمکش ها درونی شعله ور شده باشند اما اجازه ندهید دیگران در آتش آن بسوزند. این مساله کاملا درونی است.

 

فال روزانه متولدین تیر

یکشنبه 9 فروردین 1394

امروز نمی توانید به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنید. گویا مغز شما فقط یک بُعد دارد. اما بهتر است چندان به آن بها ندهید و خود را با سرگرمی های ساده ای سرگرم کنید. مثلا به تماشای مسابقات ورزشی بروید یا حتی پیاده روی بروید و اجازه دهید مغز شما دویاره یادش بیاید که زندگی جنبه های دیگری نیز دارد.

 

پیش بینی رابطه شما: روابط عاشقانه شما نیز امروز دچار پیچیدگی هایی است. عشقتان از شما می خواهد در مورد مسایلی که عمده آنها را مشکلات تشکیل می دهد با شما صحبت کند. شما هم مجبور هستید حقایقی را در رابطه با خود بیان کنید. اما این مسایل باعث ایجاد مشکل نمی شوند.

 

پیش بینی شغل شما: امروز کمی فرصت پیدا می کنید تا استراحت کنید. نهایت استفاده را از آن ببرید. این فرصت را با انجام کارهای اضافه خراب نکنید. این بهترین فرصت برای تجدید نیرو است.

 

فال روزانه متولدین مرداد

یکشنبه 9 فروردین 1394

امروز همه چیز خیلی نمایشی پیش می رود. احساس می کنید همه دنیا برعلیه شما قیام کرده است. اما بهترین فرصت برای ایجاد تعادل و برطرف کردن مشکلات همین امروز است. اگر بتوانید به درستی و در زمان مناسب از دل و مغز خود استفاده کنید، متوجه می شوید دنیا در دست شماست.

 

پیش بینی رابطه شما: اگر تمایل داشتید کتاب شعری برای معشوق خود خریداری کنید امروز این کار را انجام دهید. این هدیه بسیار برای او ارزش دارد و می تواند با کمک آن احساسات و تمایلات درونی خود را راحت تر به شما بروز دهد.

 

پیش بینی شغل شما: همکاران شما از اینکه بسیار روراست، منظم و خوش صحبت هستید بسیار برایتان احترام قایل هستند. البته برای به انجام رساندن ایده ها و نظرات کاری خود باید از آنها پشتیبانی کنید.

 

فال روزانه متولدین شهریور

یکشنبه 9 فروردین 1394

امروز سرشار از خلاقیت هستید. دست به کار شوید. مثلا نقاشی کنید. البته باید بدانید پروژه های شما همین امروز تمام نمی شوند اما می توانید استعدادهای خود را نمایش دهید. اجازه دهید عقل و احساس در کنار هم دست به کار شوند. خلاقیت خود را روی سفیدی بوم پیاده کنید تا دیگران به آن پی ببرند.

 

پیش بینی رابطه شما: امروز با عشق خود کارهایی انجام خواهید داد که هر دو از آن لذت می برید. اما بهترین کار این است که با هم در مورد همه چیز صحبت و مسایلی که شاید تا حدی مشکل ساز هستند را برطرف کنید.

 

پیش بینی شغل شما: امروز احساسات شدید شما نقش مهمی در تصمیم گیری هایتان خواهند داشت. البته خوب یا بد بودن نتیجه آن به استفاده شما از این احساسات بستگی دارد. بهتر است هیجان خود را در جهت مثبت هدایت کنید تا به عصبانیت ختم نشود.

 

فال روزانه متولدین مهر

یکشنبه 9 فروردین 1394

روزی فوق العاده عالی در پیش دارید. بسیار احساساتی و شاد هستید و همین مساله باعث جذب افراد به سمت شما می شود. خیلی خوب می توانید احساسات زیاد خود را در جهت منطق و رفتارهای شایسته هدایت کنید.

 

پیش بینی رابطه شما: امروز ارتباط حرف اول را می زند. می توانید رابطه ای جدید آغاز کنید یا رابطه خود را در جهت مثبت پیش ببرید. متوجه می شوید شما و عشقتان علاقه مندی های مشترک بسیاری دارید که تاکنون متوجه آنها نشده بودید.

پیش بینی شغل شما: امروز بیشتر نگرانی های شما را مسایل مالی تشکیل داده است. همه کارها و حالت های روحی شما به مدیریت مسایل مالیتان بستگی دارد. اما انرژی خود را خیلی هدر ندهید و با یک برنامه ریزی درست از فرصت های پیش رو استفاده کنید.

 

فال روزانه متولدین آبان

یکشنبه 9 فروردین 1394

دچار تردید هستید و همین مساله باعث عقب ماندن شما می شود. باید سعی کنید با ذهنی باز فکر و عمل کنید. اگر مسایل را خیلی پیچیده نکنید دیگران نیز می توانند به شما کمک کنند تا از این بحران احساسی سریع تر خلاص شوید. کنترل اوضاع را به دست بگیرید و هوشیار باشید.

 

پیش بینی رابطه شما: امروز این شهامت را دارید تا احساس های عمیق خود را با فرد مورد علاقه تان در میان بگذارید. به جای صحبت کردن در مورد این که چه چیزهایی را باید در رابطه دوطرف داشت، به آنها عمل کنید. اگر بتوانید موقعیت کنونی خود را درک کنید و به قلب و احساسات خود اعتماد داشته باشید، احساس رضایت بیشتری از رابطه خود خواهید داشت.

 

پیش بینی شغل شما: بهتر است توقف کنید و ببینید کجای کار هستید و برنامه تان برای آینده چیست. شاید بهتر باشد روی مشکلات طولانی مدت خود تمرکز کنید. حالات روحی امروز شما کمک می کند تا راه حل مناسبی برای آنها بیابید.

 

فال روزانه متولدین آذر

یکشنبه 9 فروردین 1394

امروز بهتر است بخش رمانتیک و هنرمند خود را پرورش دهید. بیرون بروید و از باران بهاری لذت ببرید. منطق و احساسات شما همگام شده اند و نمی توانید به راحتی بگویید چه احساسی دارید. نیازی هم به این کار نیست. از زیبایی های امروز استفاده کنید.

 

پیش بینی رابطه شما: احساس لطیف و روح شاعرانه ای که امروز پیدا کرده اید باعث می شود تا حس نزدیکی بیشتری به عشق خود داشته باشید. اگر برایتان سخت است رو در رو نهایت احساساتتان را برای او بیان کنید در قالب یک نامه یا شعر عاشقانه حس خود را نشان دهید.

 

پیش بینی شغل شما: کمی دچار مشکل خواهید شد. کارها به آن صورتی که انتظار داشتید پیش نمی روند. اما به جای تغییر دادن افراد یا روند کارها، دیدگاه و انتظارات خود را تغییر دهید.

 

فال روزانه متولدین دی

یکشنبه 9 فروردین 1394

حس امروز شما مثل مواقعی که لباس می پوشید اما نمی دانید کجا می خواهید بروید. خیلی نگران نباشید و به جزئیات توجه نکنید. بیشتر به قلب و احساسات خود بها دهید تا منطق. کارهای عجیب انجام دهید. تصور می کنید راه حل گره های فکری شما نزدیک اما بسیار دور هستند. بهتر است کنترل سرونشتتان را به دست بگیرید و در مسیر اهداف خود حرکت کنید.

 

پیش بینی رابطه شما: امروز این شهامت را دارید تا به مسایلی که دیگران تلاش می کنند تا به شما بفهمانند عمیق تر فکر کنید و متوجه می شوید چرا آنها همیشه به این صورت رفتار می کنند. البته خیلی راحت می توانید احساسات آنها را نادیده بگیرید اما اگر کمی احساسات را چاشنی تفکرات خود کنید حتما سیگنال های عشقی که به سمتتان فرستاده می شود را خواهید دید.

پیش بینی شغل شما: امروز کارهای بسیار ساده و خوب پیش می روند. البته نباید تنبل شوید زیرا درست برعکس آن نیز ممکن است. از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرید. امروز خلاقیت بسیاری در کارهای خود دارید پس حتما از آن استفاده کنید.

 

فال روزانه متولدین بهمن

یکشنبه 9 فروردین 1394

روزی عالی پیش رو دارید. همه کارها به درستی و طبق انتظار شما پیش می روند. فعالیت های فکری و احساسی جدیدی را تجربه خواهید کرد. ذهن و قلب شما دست به دست هم داده اند و این شما هستید که باید از این اتحاد نهایت استفاده را ببرید.

 

پیش بینی رابطه شما: هدیه دادن یک کارت پستال عاشقانه یا ارسال متنی عاشقانه برای معشوق خود را نادیده نگیرید. همین کارهای ساده باعث استحکام بیشتر رابطه شما می شود. اگر به دلیل مشغله کاری زیاد نمی توانستید توجهی که عشقتان لایق آن است را به او بدهید، از احساسات گرم امروز خود استفاده و او را غرق در خوشحالی کنید.

 

پیش بینی شغل شما: می توانید از افراد جوان تر از خود در مورد مسایل کاری کمک بگیرید. شاید به نظر پیشنهاد خوبی نباشد اما همیشه نیروهای جوان تر ایده های ناب تری هم دارند.

 

فال روزانه متولدین اسفند

یکشنبه 9 فروردین 1394

امروز ذهنتان کاملا درگیر است. نمی دانید چه کار باید بکنید. احساس می کنید نادیده گرفته شده اید. نمی توانید ذهن خود را متمرکز کنید. بنابراین بهترین کار این است که به خود استراحت دهید. فیلمی بگذارید و تماشا کنید و به هیچ چیز فکر نکنید.

 

پیش بینی رابطه شما: به احساسات خود فکر می کنید. با خود فکر می کنید چگونه می توان کار دیگری انجام داد یا رفتار دیگری داشت، آیا لازم است از دیگران کمک بگیرم؟ طرف مورد علاقه شما به شدت نیاز دارد تا بشنود چه احساسی به او دارید. او دوست دارد این موارد را از دهان خود شما بشنود نه دیگران. پس برای خوشحالی او تلاش کنید.

 

پیش بینی شغل شما: انرژی بسیاری برای انجام کارهای خود دارید اما متاسفانه این نیرو خیلی خوب کنترل نمی شود. مشکلاتی در برنامه های خود دارید که باید پیش از برداشتن قدم ها بعدی، آنها را برطرف کنید.


مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 2134
 • کل نظرات : 353
 • افراد آنلاین : 6
 • تعداد اعضا : 119
 • آی پی امروز : 72
 • آی پی دیروز : 168
 • بازدید امروز : 247
 • باردید دیروز : 1,064
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 2,326
 • بازدید ماه : 22,461
 • بازدید سال : 96,826
 • بازدید کلی : 2,952,603