loading...
مجله اینترنتی سان تو فان
omid بازدید : 794 جمعه 28 فروردین 1394 نظرات (0)

این موضوع که مردان بیشتر از طریق نزدیکی به اوج لذت جنسی می رسند کاملاْ درست است ولی افرادی که فکر می کنند تنها نقطه شهوانی بدن مرد اندام جنسی اوست هرگز زحمت جستجو برای یافتن مناطق حساس دیگر را به خود نداده اند. اگر شما به بدن مرد بیشتر توجه کنید قسمتهایی را کشف خواهید نمود که به کمک آنها خیلی سریع و راحت میتوانید مرد را تحریک کنید.

سر:

بیشتر مردها از نوازش سر و موهایشان بخصوص عبور انگشت از بین موها لذت میبرند؛ علت این است که وقتی خانومها موهای سر آقایون رو مورد نوازش قرار میدن، این کار باعث آزاد شدن و ترشح هورمون اندورفین توی خون میشه که مرد رو مورد تحریک قرار میده.

لاله گوش

بوسیدن، زبان زدن، مکیدن و خوردن لاله گوش برای مرد لذت بخش است.(ولی مراقب باشید آنها را زیاد خیس نکنید!)

لبها : فقط به بوسیدن لبها اکتفا نکنید، بلکه آنها را مکیده و بخورید! لبها را خیس کرده و اجازه بدهید که گرمی لبهای شما توسط لهای آقایون حس شود. تمام قسمتهای لب را در معرض این کار قرار دهید. حتی با مکیدن زبان طرف مقابل میتوانید احساس خوبی را در وی ایجاد کنید.

گردن : ناحیه زیر فک تا پایین گردن (دو طرف) با دست نوازش دهید، ببوسید و بلیسید.

پشت : شانه پشت و کمر او را ماساژ دهید. بعد مهره های کمر او را از بالا تا پایین ببوسید.(بزودی روشهای ماساژ دادن پشتو براتون می نویسم)

سینه ها :  خیلی از مردها بوسیله نوازش، نیشگون گرفتن، زبان زدن یا آهسته گاز گرفتن سینه شان تحریک میشوند. از این ناحیه از بدن مردها غافل نشین. این کار میتونه عقل رو از سر آقایون بپرونه.

پاها : هرچند عده ای از مردها از آن متنفرند ولی بعضی دیگر عاشق پا بوده و از نوازش بوسیدن و حتی لیسیدن و خوردن پاهایشان لذت میبرند.

باسن  :   بدلیل نظرات کاربران مبنی بر مناسب نبودن مطالب,توضیحات مربوط به این قسمت را حذف نمودم

اندام جنسی:  بدلیل نظرات کاربران مبنی بر مناسب نبودن مطالب,توضیحات مربوط به این قسمت را حذف نمودم

نقاط حساس بدن زنان :  زنها در مقایسه با مرد ها اطلاعات بیشتری در مورد نقاط شهوت انگیز بدنشان دارند. شاید علت این امرعلاقه آنها به بازی و معاشقه قبل از انجام نزدیکی باشد که باعث کشف سایر مناطق لذت آور بدنشان میشود.حتما” شما از وجود تعداد زیادی منطقه لذت آور در بدن زن شگفت زده خواهید شد.

سر : بازهم به دلیل رها شدن اندورفینها نوازش و حتی شانه کردن موهای سر برای زن لذت بخش است

گوش:
گوش زن است که با اندکی مالش موجب تحریک میشود. برخی مردان عادت دارند که قسمت نرمی گوش زنان را بمکند اگر ترس از داخل شدن میکروب در دهان نباشد این عمل در تحریک بسیار موثر و دخیل است برخلاف عقیده شایعی که وجوددارد زنها از فرو بردن زبان در گوششان لذتی نمیبرند.بجای آن بهتر است لاله گوش و خارج آنرا ببوسید و لیس بزنید.

شکم و ناف:
زنها از نوازش و غلغلک این دو قسمت خیلی لذت میبرند.با نوک انگشتتان روی شکم و اطراف ناف دایره بکشید.دست خود را بالای شکم و زیر دنده ها گذاشته و آهسته به سمت لگن بیاورید.هرگز از بوسیدن و لیسیدن شکم غافل نشوید.

زیر بغل بازو ومچ دست:این نواحی را به نرمی و بانوک انگشت نوازش کنید.

لبها:

بوسیدن و مکیدن لبها در زن و مرد اثر یکسانی دارد.(بتحقیق بآزمایش رسیده است که اغلب مردم طریق بوسیدن را نمیدانند و بلد نیستند چگونه باید لبان حساس و گلگون یار را که بهترین محرک احساس جنسی اوست بوسید. لب مانند میزان و دستگاه احساس سنجی است که کوچکترین تحریکات داخلی را نشان داده و با ارتعاشهای متعدد خود مینمایاند صاحبش تا کجا تحت تأثیر واقع شده است.

برای بوسیدن زن باید لبانرا از هم گشود ولب پائین زنرا میان دو لب گرفت و مکید. اگر این بوسیدن با کمی مهارت همراه باشد  ودرآنحال دو دست دیگر یکی دور کمرودیگری زیر سر قرار گیرد، احساس جنسی که بزن یا مرد دست میدهد غیر قابل انکار خواهد بود.

باید در نظر گرفت که هنگام بوسیدن، لب مانند مردم قرون وسطی نباید بهم فشرد، زیرا این عمل گذشته ازآنکه لذتی نمیدهد موجب نفرت و انضجار هم میشود.

معمولاَ بهترین طریق بوسیدن در حال ایستاده است که مرد دو دست را دور کمر زن حلقه کند و آن را بطرف خود کشد و زن در حالیکه بر روی پنجه پا بلند شده است و صورت خود را محکم بچهره مرد نزدیک می نماید دو دست را دور گردن وی می اندازد و کمی صورت را کج کرده آماده بوسیدن نگاه می دارد.)

پاها:

ماساژ پا و مکیدن انگشت میتواند بسیارتحریک کننده باشد

قسمت داخلی ران پشت زانو و ساق پا:

رانها را ماساژ داده به سمت اندام جنسی بروید.پشت زانو را به آرامی با نوک انگشت تحریک کنید.ساق و قسمت بالای مچ پا نیز فوق العاده حساس است.

پشت گردن وسر:

از اینراه ممکن است فقط صدی سی زنان تحریک شوند و لذت ببرند، مع الوصف در برانگیختن احساس بی اثر نیست. دست را بپشت گردن زن ببرید (طرف بر پشت خوابیده است ) و آهسته گوشت و پوست آن محل را بطوریکه نزدیک بدرد آمدن باشد بفشرد،درآنحال باید چهار انگشت بپشت گردن و شست بزیر گاو باشد،با دست دیگر بطور غیر منظم پنج انگشت را باز کرده ناگهان بمیان موها فرو ببرید و باز گیسوان را رها سازید. بوسیدن پشت گردن هم بسیاری از زنانرا بهوس میاندازد، تا آنجا که اگر زنی را از پشت دربر گیرید و صورت را پشت گردنش بگذاریدف بی تردید رل مهمی در تحریکش بازی کرده اید.

سینه:

بهتر است خود را فقط به نوک سینه محدود نکنید!هر دو سینه را کاملا” در دست گرفته و مانند خمیر آنها را بمالید.نوک سینه ها را ببوسید بمکید و آنها را بخورید.(

دردخترانیکه تازه بالغ شده اند پستان مؤثرترین وسیله تحریک حس شهوانی است.بمحض آنکه دست مرد کوچکترین تماس با پستان دختری بیابد لرزشی بدن طرف را فرا میگیرد؛مثل آنکه آب سرد بر بدنش ریخته باشند در خود حسی میان لذت و شکنجه ادراک مینماید.

در زن شوهردار،با اندکی تفاوت همین درک لذت وجود دارد.مرد برای آماده کردن زن باید،نخست بفهمد با تحریککدام یک از مناطق حساس ، زن بیشتر لذت میبرد.

هستند زنانیکه از مالش پستان لذت نمیبرند،بلکه از این عمل متنفر میگردند.بعکس هستند کسانیکه بمحض کوچکترین تصادف دست با پستانشان بحال خود وسستی میافتند.

مرد باید نخست بسیار ملایم وآهسته دست بپستان زن برده بطور افقی آنرا مالش دهد.گاهگاه برای برانگیختن میل بیشتری در زن باید پستان را میان انگشتان گرفته و آرام بفشرد وسپس آنرا رها کند وباز ازنو حرکت گذشته را تکرار نماید. بهتر است گاه گاه وقتیکه چندی از مالش پستان سپری شد مرد دستش را بزیر پستان برده آنرا اندکی بالا ببرد ومجدداَ رها کند.

صدی هشتاد زنان با مالش پستان و نوازشهای دیگر بحال انزال میافتند و این موضوع از خمار شدن چشمانشان میتوان بسهولت ادراک نمود.)

پشت:

بیشتر زنها کشته ماساژ پشت هستند!!انگشت خود را روی مهره ها بالا و پایین ببرید و کمر او را بمالید.میتوتنید این کار را حتی هنگام نزدیکی هم انجام بدهید(بزودی روشهای ماساژ دادن پشتو براتون می نویسم)

باسن:

به دلیل فراوانی گیرنده های عصبی تحریک این منطقه بسیار شهوت انگیز بوده…

اطراف آلت و کمر:

ممکن است زنی را با مالش اطراف کمر و موضع مخصوص آماده نمود. مرد برای اینکار باید نخست دستش را از روی شکم زن عبور دهد، چنانچه وی مخالفتی ننمود وعدم تمایلی نشان نداد،آرام دست را بر بالای موضع برده بطور افقی آنجا را مالش دهد،بهتر است ضمن این عمل یک دست را زیر کمر ببرید و در همین حال کمر را هم بمالید. این عمل موجب میشود که…
بدلیل نظرات کاربران مبنی بر مناسب نبودن مطالب,توضیحات مربوط به ادامه مطالب این قسمت را حذف نمودم


مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 2134
 • کل نظرات : 353
 • افراد آنلاین : 6
 • تعداد اعضا : 119
 • آی پی امروز : 188
 • آی پی دیروز : 182
 • بازدید امروز : 1,855
 • باردید دیروز : 1,375
 • گوگل امروز : 2
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1,855
 • بازدید ماه : 20,705
 • بازدید سال : 162,486
 • بازدید کلی : 3,018,263